dusuk nasıl belırtı verır bılenınız var mı

düşük olursa ağrısına dayanamazsın canım.o derecade şiddetli ağrın yoksa rahat ol.ama kalkmada.

pekı arkadasım bısı daha sorcam kusura bakma ıkız bebeklerde daha fazla bu tarz agrılar olabılır mı rahımde yerlesme falan dıyorlar ya bu yuzden

tamam o zaman.kanaman kırmızı olmadıkça,ağrın da şiddetlenmedikçe endişe etme.ama bunlardan özellikle kanaman kırmızı veya pembe olursa bi dr.a ulaşman lazım.kahverengi akıntı eski bi kanama.yani önceden kalmış,atmadıkça oda önemli değil.ki artacağını sanmıyorum.

sen yinede dinlen ben kendiliginden düşük yasadım we ikisinde sanncım olmadı walla ne diyecegimi şaşırdım çok üzülüyorum böle şeyleri duymayı kendim tekrar aynı acıyı yasıomus gibi oluyorum

evet benı anlıyorsun o zamandeıl mı cok zor bır durum bırde burda yanlız oldugum ıcın cok ıstıyorum bebek duerse dıe korktum baya hepınıze tesekkur ederım cok saolun burada yenı olmama ragmen cok sevdım bu sıyetı guuzel sıcak bır sıte

elbette.yerleşme ağrısı da denebiliyor.dediğim gibi kanamanın rengi önemli.pembemsi bi kanama tazedir ve yeni başlamıştır demek.o sende yok.uzan.dinlen.ağrın geçecek bence.

ALLAH bagıslasın ne guzel kucagına almıssın bebegıni evet sımdı daha ıyıyım saolun sancım azaldı ama sıyah kanama devam edıyor

canım benim öncelikle rabbim bebeğinide senide korusun inşallah sana bağışlasın meleğini
düşük belirtileri şiddetli bel ağrısı kasık krampları ve kanama
ama bunlar düşükle sonuçlanacak diye birşey yok tabi bende çok zor bi dönem atlattım ama çok şükür bebeğim doğdu ve 1buçuk yaşında şimdi
sana düşen stres yapma bol bol dinlen seni zorlayacak bişey yapma ve mümkünse evdede yalnız kalma tabi
rabbim korusun sizi
kendine dikkat eta.s.

canım benim ilk önce kahve telvesi gibi lekelerim gelmişti
doktorumu aramıştım koyu renkten bişey olmaz
taze kan gelirse kork demişti
karın ağrın çok yoksa endişe etme
ama uzan zorunlu olmadığın sürecede kalkma yerinden sakin ol

canım benim ilk önce kahve telvesi gibi lekelerim gelmişti
doktorumu aramıştım koyu renkten bişey olmaz
taze kan gelirse kork demişti
karın ağrın çok yoksa endişe etme
ama uzan zorunlu olmadığın sürecede kalkma yerinden sakin ol

saol canım zaten sımdı gelmıyo durdu sanırım benımde oyle ılk kahve rengı geldı sonra sıyaha donustu ama sımdılık bısı yok bılmıyorum su anda hamılemısın sen

ben de dusuk yaptim 7 haftalikti...once kanla karisik leke geldi sonra tum kan geldi belim ve kasiklarim agriyordu ...acil hastaneye gittim orda da kanama devam etti parca dusurdum atesim ve tansiyonum yukselmis bayilmisim ertesi sabah kurtaj oldum....ooofffff ne aci cektim ya ben bilirim allah kimseye yasatmasin...

canım benim öncelikle rabbim bebeğinide senide korusun inşallah sana bağışlasın meleğini
düşük belirtileri şiddetli bel ağrısı kasık krampları ve kanama
ama bunlar düşükle sonuçlanacak diye birşey yok tabi bende çok zor bi dönem atlattım ama çok şükür bebeğim doğdu ve 1buçuk yaşında şimdi
sana düşen stres yapma bol bol dinlen seni zorlayacak bişey yapma ve mümkünse evdede yalnız kalma tabi
rabbim korusun sizi
kendine dikkat eta.s.

ALLAH razı olsun arkadasım cok tesekkur ettım kusura bakma sımdı gordum yazını sızı gormeden sevıyorum yaaaaa

arkadaslar benım kanamam durdu galıba cok sevınıyorum sancımda yok sımdılık ama dedıgınız gıbı hıc kalkmadım

merhaba geçmiş olsun ben yeni kürtaj oldum 2 aylıktı önce kahverengi akıntı geldi 2 gün devam etti sonra kırmızı kan kan geldi buarada sancı oluştu sonra doktora gittim keşke ilk başta gitseydim belki ilaçla müdahale edebilirdi ben geç kaldım parça düşürmüşüm kürtaj oldum çok üzgünüm sen doktora geç kalma

X