dusuk nasıl belırtı verır bılenınız var mı

arkadaslar yardımcı olurmusunuz sohbet odalarına gırebılmek ıcın ozel bısemı gereklı neyaptıysam uye olmadan gıremedım

ben 2 düşük yasadım we kahwerengi kanamam oldu bel agrısıda çok çektim kanaman çokmu yani adet gibimi

sancın warmı belli olmaz arkadasım düşük olmayadabilir kuzenimde senin gibi oldu we su an 3,5 aylık hamile

ağrın varsa rahim atmak için uğraşıyor demektir.istirahat et.kımıldama.azalırsa iyi.ama kanaman ve ağrın artmaya devam ederse iyi değil.

ağrın varsa rahim atmak için uğraşıyor demektir.istirahat et.kımıldama.azalırsa iyi.ama kanaman ve ağrın artmaya devam ederse iyi değil.

sancım baya var fakat arada sıddetlenıor arada duruyor zaten su anda yatarak yazıyorum ama korkuyorum acıkcası ya dusukse ben ne yaparım fena olursam dıe

bırde nasıl tarıf etsem gobegım agrıyor ıcten cok net hıssedıyorum sen hemsıresın yaa bılırsın yınede canım dusuk olsun ıstemıyorum ama belirtiler ona yonelik deıl mı

düşük olursa ağrısına dayanamazsın canım.o derecade şiddetli ağrın yoksa rahat ol.ama kalkmada.

sen yinede dinlen ben kendiliginden düşük yasadım we ikisinde sanncım olmadı walla ne diyecegimi şaşırdım çok üzülüyorum böle şeyleri duymayı kendim tekrar aynı acıyı yasıomus gibi oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…