Düşük mü adet mi

Ummugulsumkoc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
3
0
21
Adetimden 10 gün önce lekelenme oldu adedet günü idrar testi yaptım iki defa pozitif silik çizgi çıktı üç ay sonra kanamam oldu kan testi yaptım negatif çıktı hemile değilmişim adet olmuşum düşük mü yaptım diye şüphelerim var düşükten sonra bebek kanda gorunur mü yardımcı olur musunuz lütfen

Adetimden 10 gün önce lekelenme oldu adedet günü idrar testi yaptım iki defa pozitif silik çizgi çıktı üç ay sonra kanamam oldu kan testi yaptım negatif çıktı hemile değilmişim adet olmuşum düşük mü yaptım diye şüphelerim var düşükten sonra bebek kanda gorunur mü yardımcı olur musunuz lütfen
3 ay dıyorsun. 3 aylık cocuk mu dusuk yapıcaksın onu anlamadım bıraz daha net yazarsan cvplayım cnm

3 aylık cocugu dusurdugunde sadece pıhtı kan gelmez adet gibi olmaz eli kolu bellı cocuk seklınde duser. Bhcg azalarak bıter hızlıca metabolızmana gore degısır. Ama dusuk yaptıgını sanmıyorum.

3 aylık çocuğu düşürmek anlattığın kadar kolay değil 3 ayda hiç dr gitmedinmi pozitif gördükten sonra

Adetimin ilk günü test yaptım iki defa ikisi de pozitif çıktı 3 ay adet olmadım . 3. Ayda adet oldum hamile olduğumu sanıyordum Kanamam var diye acile gittim acilde kan testi yaptılar negatif çıktı hamile değilsin dediler . Benim aklima takılan soru düşük yaptıktan sonra bebek kanda gorunur mü

Adetimin ilk günü test yaptım iki defa ikisi de pozitif çıktı 3 ay adet olmadım . 3. Ayda adet oldum hamile olduğumu sanıyordum Kanamam var diye acile gittim acilde kan testi yaptılar negatif çıktı hamile değilsin dediler . Benim aklima takılan soru düşük yaptıktan sonra bebek kanda gorunur mü
Tabiki olsa kanda çıkardı ama pozitiften sonra 3 ay nasıl doktora gitmediniz yahu. Ne zaman gitmeyi planlıyordunuz doğumda mi 😳

bıdahakı sefere hamıle oldugunu dusundugunde doktora git ki saglıklı mı degıl mı dış gebelık mı sana bı zararı dokunacak bısey var mı bakılır. ılk 3 ayda bakılmadık degerın kalmıyo cocugun kontrolu falan var. bunları bılmıyo olamazsın.......... kanda heralde cıkar bırden sıfıra bhcg dusmez.

• Beğen
Reactions: The
X