Düşük mü Adet mi cevaplarsaniz sevinirim (farkı nedir)

kediseverrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2024
7
0
26
merhaba ben 5 temmuzda iliskim oldu aslinda vajina girişine sürtünme yoluyla tam birleşme anında (korunmasızdı belki tam vajinal ilişki olmadı ama sürtünmeyle olma ihrimaline karşın soruyorumm) kan geldigini fark ettim aslında sabah karın kasık agrısı regl olacagımı anlamıstım o an regl oldum normal 4-5 gun sürdü 32 gün sonra (5 agustos) tekrar regl oldum mu anlayamadım normalde çok ağrılı olur ama bu daha bi ağrılıydı (ağrım 1 gün sürdü her zaman oldugu gibi) normal regl gibi hemen kanamayla başladı ama normalden 2 tık ağrılı ve 4.gün küçük parçacık geldi (2 tane leblebiden az daha küçük) ertesi gün 5. gun kanamam bitti fakat şimdi reglim düzensiz ama 3 gun gecikme yaşıyorum test yapmalı mıyım normalde yapıcaktım ama 5 agustosta regl oldum mu düşük mü anlayamadım düşük kanı kahverengiyle baslıyormus sanırım benim normal regl kanı renginde basladı tek süphem normalden 2 tık ağrılı olmasi parça ve gecikme olması
Çok üzülerek rica ediyorum (yaşayanlar için) düşük ve adet farkı nedir acaba düşük yapmaya baslayıp yarım vs kalıp şuan hamile olabilir miyim test için bi kaç gün daha beklemek istedim, Düşük ağrısı 1 gün sürüp geçer mi ağrı kesici almıştım geçmişti sizce reglmi oldum yoksa 4-5 haftada bebek hemen oluşup düşük yapmış olabilir miyim... teşekkürler

Canım tam olarak anlayamadım ama ilişki sonrası hemen adet olduysan gebelik zaten imkansız
tam iliski aninda regl oldugumu fark ettim muhtemelen 1 saat önce falan olmuştum ama iliski anında kan görduk durduk sürtünme oldu tam iliskiye baslıyorduk acaba surtunmeden korunmasız oldugumuzdan dolayi hamile kalmis olabilir miyim reglyken hamile kalma durumu vs de varmıs suan reglim 4 gun gecikti

aslinda bu iliski 5 temmuzda oldu regl oldugum korkmamıstım ama 5 agustosta tekrar kanamam oldu regl mi düsük mü anlayamadim pihtili ve çok ağrılıydı bi kere pıhtı ağrımda 1 gün ağrı kesixi sonrasi geçti suan geciktigi için acaba gecen ay regl degil dusuk mu yaptim diye dusundum biraz saçma imkansiz soru gibi duruyor umarim anlatabilmisimsir tesekkurler

hayır böyle bişeyin imkanı yok ama adetken ilişkiden uzak dur rahim o dönemde daha korunmasız olduğundan hastalıklara da açık oluyorsun
haklisiniz tesekkur ederim regl oldugumu anlamamistim sürtünme esnasinda vsde yoktu tam o giris aninda fark ettik durduk adetken hamilelik sürtünmeyle vs diye kokrmsutum

Sürtünme ile hamile kaldığınızı nasıl düşündünüz? Çok merak ediyorum.
internette vs baktıgımda kadın dogumcuların çoğu kalabilirsiniz diyor tam cinsel iliski olmadi, sürtünme oldu vajina girisine cunku megerki regl olmusum o an regliymisim ama reglyken ve surtunmeyle iliski hamilelik riski olabiliyomus sandim oyle okudum o yüzden sormak istedim reglim geciktigi icin suannn tesekkurlerr

internette vs baktıgımda kadın dogumcuların çoğu kalabilirsiniz diyor tam cinsel iliski olmadi, sürtünme oldu vajina girisine cunku megerki regl olmusum o an regliymisim ama reglyken ve surtunmeyle iliski hamilelik riski olabiliyomus sandim oyle okudum o yüzden sormak istedim reglim geciktigi icin suannn tesekkurlerr
Test yap için rahatlasın

X