Düşük Merkezi Telefonu

nar

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.895
7
Slm Biraz Evvel Esra Ceyhan Da Teksen çamlibel Konuktu Ve Hamilelik Hakkinda Konuşuldu Tabi Düşük Bir Kere Bile Olsa Muhakak Sebebi Araştirilmaliymiş Ve Bunun Için özel Merkez Kurulmuş Telefonunu Verdi Burdan Bilgi Alabilirsiniz Düşük Merkezi 0212 260 40 40

bence bu konu biraz daha gündemde kalmalı belki okumayan vardır önemli çünkü

arkadaşım geçmiş olsun üzüldüm fakat bu merkez zaten düşük yaşadıysan bir daha tekrarlamasın die kurulmuş bence eğer bir daha bebek düşünüyorsan muhakak bir ara ALLAH KORUSUN kimse böyle şeyler yaşansın istemez

hemde 3 tane düşüğüm var 16-16-20 haftalıktılar
kısmet inşALLAH tekrar yaşamam

bende kaybettim .aslında bu telefonla danışmak lazım...belki bana da yardımcı olurlar....verdigin bilgi için tesekkürler

yok ya yalan herhalde yazdılar böyle bişey sonra cevap yok aradınızmı deyince bu netten her duyduğumuza inanmamak lazım

yok ya yalan herhalde yazdılar böyle bişey sonra cevap yok aradınızmı deyince bu netten her duyduğumuza inanmamak lazım

cnm neden yalan olsun ben açtım konuyu benim başıma gelmediği için aramadım ben açıkça yazdım esra ceyhanın programında dr verdi hemen yazdım yardım olsun die kime neden yalan yanlış haber vereyim ama teli veren dr yalan bi numara verdiyse bilemem yani

cnm neden yalan olsun ben açtım konuyu benim başıma gelmediği için aramadım ben açıkça yazdım esra ceyhanın programında dr verdi hemen yazdım yardım olsun die kime neden yalan yanlış haber vereyim ama teli veren dr yalan bi numara verdiyse bilemem yani

burda bir sürü kişi var biri aramasa biri mutlaka arardı nettende baktım öyle bi yer varmı diye ama bulamadım ondan öyle dedim ama keşke olsada gitsek arasak bilgilensek ben doktor yüzünden bebegimi kaybetmiş biriyim benneyaptımki

hemde 3 tane düşüğüm var 16-16-20 haftalıktılar
kısmet inşALLAH tekrar yaşamam

mumudihabacım sana geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlıkla kucağına alırsın bebeklerini. (bebekler dedim Allah mı söyletti yoksa)
benim sormak istediğim şu,düşüklerden önce bebek gelişimleri nasıldı yani olumsuz bişeyler oldu mu önceden?kanama,ağrı,hareketsizlik gibi.yoksa hiçbişeyyokken mi oldu?

X