Düşük iğnesi

rabiayavuz

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2023
170
19
26
Arkadaşlar merhabalar 6 haftalık gebeyim ve keseyi gördük fakat bugün bir az bir kanamam oldu öncesinde de sadece lekelemmem hastaneye gittim düşük iğnesi yaptılar sizce neden böyle olur hoca yerleşme kanaması dedi acaba düşük mü oluor ki

Düşük iğnesi dediğiniz ne? Düşsün diye mi düşmesin diye mi? İkisi de var çünkü

Anladım, geçmiş olsun. Kanama olduğunda genelde iğne, progestan tedavisine başlıyor doktorlar. Kanama olabiliyor, bende de olmuştu bir sorun yaşamadım çok şükür doğum yaptım. Birçok kişide olabiliyor
Evet şuan sadece kahverengi lekelemmem var başka birşeyin yok bugünde kalp atışi duymam gerekiyormuş

Evet şuan sadece kahverengi lekelemmem var başka birşeyin yok bugünde kalp atışi duymam gerekiyormuş
Benim de keseyi gördükten bir gün sonra kanamam oldu bana da progestan fitil verdi doktor 1 haftadır kullanıyorum bi daha kanamam olmadı çok şükür ama böyle fitili ittirdiğimde hala eldivene eski kahverengi lekeler geliyor az da olsa biz kalp atışını 2 hafta sonra duyacağız inşallah 8.haftamda çağırdı

Benim de keseyi gördükten bir gün sonra kanamam oldu bana da progestan fitil verdi doktor 1 haftadır kullanıyorum bi daha kanamam olmadı çok şükür ama böyle fitili ittirdiğimde hala eldivene eski kahverengi lekeler geliyor az da olsa biz kalp atışını 2 hafta sonra duyacağız inşallah 8.haftamda çağırdı
Kalp atışını duyamadik haftaya Çarşamba geri gel sbaah erkenden aç karnına dedi eğer yine duyamassak Kürtaj dedi

X