Düşük belirtileri nelerdir? Düşük yaptığımızı nasil anlariz?

zlmtnz

Sabır...
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2023
415
72
39
Merhaba yardımlarınız benim için önemli.
21 Ocakta regl oldum ama 3 gün kadar sürdü ve lekelenme şeklinde oldu. Yerleşme kanamasından şüphelenip bu kanamadan 3-4 gün sonra evde gebelik testi yaptım ama negatifti. 11 Şubat akşamı yani normal regl tarihimden 10 gün önce eşimle ilişkiden hemen sonra pembe lekelenme ve şiddetli kasik ağrısı yaşadım,o an çok umursamadım ama sabah kalktigimda kasik ağrısıyla birlikte bu kez de şiddetli bel ağrısı yaşamaya başladım ve tuvalete gittigimde gazoz kapağı büyüklüğünde iki parça düşürdüm ve ardından kanamam başladı. 3 gündür aynı şekilde bel ve kasık ağrısı devam ediyor ve yoğun diyebileceğim ölçüde parlak kırmızı kanamam var. Düşük yapmış olabilir miyim? Benimle aynı şeyi yaşayan varmıdır ?

Bunu anlamak için HCG testi yaptirmLisib

Merhaba.
Yardımlarınız benim için önemli.
21 Ocakta regl oldum, sadece 2_3 gün sürdü ve lekelenme şeklinde oldu. Yerleşme kanaması olduğundan şü

Bunu anlamak için HCG testi yaptirmLisib
Yakın zamanda idrarda gebelik testi yaptım çıkmayınca gerek duymadım ama bu kanama da normal değil,hiç yaşamadım daha önce. Kanama başlayalı 3 gün oldu beta HCG de çıkar mı yine de?

Yakın zamanda idrarda gebelik testi yaptım çıkmayınca gerek duymadım ama bu kanama da normal değil,hiç yaşamadım daha önce. Kanama başlayalı 3 gün oldu beta HCG de çıkar mı yine de?
Çıkar

21 ocaktaki reglde tam sökülemediğiniz için de pıhtı düşürmüş olabilirsiniz. düşük yapmış da olabilirsiniz bence de test yaptırın. ona göre doktora gözükürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…