Düşük amh ve prp tedavisi

Maviesra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
5.590
4.835
Kızlar amh düşük olup tüp bebek tedavisinde yumurtası erken çatladığı için opu ya gidemeyen varmı? Benim amh 003 çok güzel 2 tane yumurtam vardı güzel güzel büyüdü ama 16 mm olunca çatladılar doktor prp önerdi yaptirip faydasını gören oldumu daha önceki tedavimde yumurtam erken çatladığı için iptal olmuştu artık iyice bunalıma strese girdim yeniden tedaviye hazirlancam ama psikoloji yerlerde napcam bilmiyorum

Kızlar amh düşük olup tüp bebek tedavisinde yumurtası erken çatladığı için opu ya gidemeyen varmı? Benim amh 003 çok güzel 2 tane yumurtam vardı güzel güzel büyüdü ama 16 mm olunca çatladılar doktor prp önerdi yaptirip faydasını gören oldumu daha önceki tedavimde yumurtam erken çatladığı için iptal olmuştu artık iyice bunalıma strese girdim yeniden tedaviye hazirlancam ama psikoloji yerlerde napcam bilmiyorum
Merhaba, ne yaptınız son durumunuz nedir

Benim amh düşük değil ama bir şekilde yumurtalarım kalitesiz ve boş çıkıyordu 2 tüp bebek 2 aşılama negatif prp sonrası 3. Ay hamile kaldım İstanbul’da Bülent tıraşa yaptırdım

Ilk denememizi bende Funda Hanımda yapmıştım tutmadı malesef.. ikinciyi denemek icin ekim ayini bekliyorum bende.. umarım hayırlı sonuçlar alırız..
Benim arkadaşım 15 günde pozitifi gördü funda hanımda benim amh çok düşük opuya gidemiyorum erken catliyor

Prp yi funda hocami önerdi acaba? Ve fiyatlar hakkinda degisiklik oldu mu hastane isim değişikliği sonunda
Funda hoca inerdi 10bin tl tedaviye de zam geldi ben onceden görüştüğüm için bi tik indirim yapıldı şuan tedavi fiyatı 18 bin tl raporda yok ekstralar hariç

Benim amh 0,14. Tabii 2 sene önce böyleydi. 2 yumurta toplandı ve krizi girdim. Herkesin 30 kadar yumurtası olurken benim nasıl 1 diye. Ama doktorum 1 olsun bizim olsun dedi ve o 1 embriyo bana kız bebek olarak geri döndü. Dünyada herkes bebek sahibi olsa ben olamam derdim ki 4 düşük yaptım ama Allah nasip etti. Darısı sizlere inşallah 🥰

Canım selam nasılsın? Bende geçen gün Bülent tıraş a gittim. Amh 0.18 ama folikül sayıma baktılar sağda 2 solda 1 yumurta saydı.çok düşük yani. O yüzden prp önerdi.bir sürü vitamin yazılar.reglim bitince prp yaptıracağım.prp sonrası ilk adet değil ikinci adette tüp bebek için ilaçlara başlayacağız kısmetse?genetik taramalı olacağı için mecburen daha fazla yumurtaya ihtiyaç duyacağız dedi doktor 😮‍💨

Canım selam nasılsın? Bende geçen gün Bülent tıraş a gittim. Amh 0.18 ama folikül sayıma baktılar sağda 2 solda 1 yumurta saydı.çok düşük yani. O yüzden prp önerdi.bir sürü vitamin yazılar.reglim bitince prp yaptıracağım.prp sonrası ilk adet değil ikinci adette tüp bebek için ilaçlara başlayacağız kısmetse?genetik taramalı olacağı için mecburen daha fazla yumurtaya ihtiyaç duyacağız ded
doktor 😮‍💨
Selam canım iyiyim sen nasılsın oh sürecin hayırlı olsun ben prp oldum 2 regli bekliyoruz bakalım nolcak

X