Düşmeyen betahgc

Manolya-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
195
40
26
Kızlarrrr sizin önerilerinize çok ihtiyacım var psikolojim resmen bozuldu ben tam 1 ay oldu hatta geçti kan vermeye gittim beta hgc size hepsi 1 hafta aralıklarla verdim altta yazıyorum
08.04: 11,29
16.04: 14 ,06
22.04: 22,04
30.04: 13,33
08.05: 39,41
Doktorum dış gebelik de olabileceğini söyledi ilk düşüşte kimyasal diye düşündüm ama 1 ayı geçti değer bir türlü gitmiyor kafam çok karıştı böyle bir şey yaşayan oldu mu değer tekrar yükseldi

Muayene olmadınız mı? Dış gebelik ise tüplere yerleşme durumu oluyor ve embriyo alınıyor. Yada iğne veriliyor düşük oluşması için. Sadece kan vermeyle geçecek bir süreç değil ki, en kısa sürede muayene olun lütfen.

Muayene olmadınız mı? Dış gebelik ise tüplere yerleşme durumu oluyor ve embriyo alınıyor. Yada iğne veriliyor düşük oluşması için. Sadece kan vermeyle geçecek bir süreç değil ki, en kısa sürede muayene olun lütfen.
Muayene oldum her kan verdiğim de muayene de oldum doktor bişey gözükmüyor temiz dedi onun bile kafası karıştı

Muayene oldum her kan verdiğim de muayene de oldum doktor bişey gözükmüyor temiz dedi onun bile kafası karıştı
O zaman birşey diyemicem belki başına gelen varsa onlar yorum yapar. Umarım en kısa sürede sıfırlanır değeriniz. 😊

Merhaba ben de yeni evlendiğimde kimyasal gebelik yaşamıştım beta hcg yükseldi 155e kadar çıktı. Sonrasında düşmek bilmedi 1-1 buçuk ay boyunca kanamam oldu ve doktorum en sonunda beta hcg düşmediği için metotreksat iğne vurdu. Dış gebelik sonlandırmak ve kanser için bir ilaçmış. İğneyi vurulduktan 10 gün sonra beta hcg değerim normale döndü ve kanamam durdu. İnşallah sizde bu iğneye gerek kalmaz 🙏🏻

Muayene olmadınız mı? Dış gebelik ise tüplere yerleşme durumu oluyor ve embriyo alınıyor. Yada iğne veriliyor düşük oluşması için. Sadece kan vermeyle geçecek bir süreç değil ki, en kısa sürede muayene olun
Merhaba ben de yeni evlendiğimde kimyasal gebelik yaşamıştım beta hcg yükseldi 155e kadar çıktı. Sonrasında düşmek bilmedi 1-1 buçuk ay boyunca kanamam oldu ve doktorum en sonunda beta hcg düşmediği için metotreksat iğne vurdu. Dış gebelik sonlandırmak ve kanser için bir ilaçmış. İğneyi vurulduktan 10 gün sonra beta hcg değerim normale döndü ve kanamam durdu. İnşallah sizde bu iğneye gerek kalmaz 🙏🏻
Ayyyyy benim de öyle değer daha düşük ama inşallah düşer bu değerde bana bi zarar verir mi bilmiyorum ama 1 ayı geçti bu hafta tekrar kan vericem inşallah gider

Merhaba o iğneden sonra kaç ay korundunuz sağlıklı gebeliğiniz oldu mu daha sonrasında

X