Düşen Göbekleri Ne Yaptınız

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
873
1
kızlar bizim göbeğimiz düşeli 2 hafta oldu, cevremizdekiler büyükler yok göbeği okula gömün yok evin bahcesine gömün yok hastaneye gömün yok camiye gömün, eşim böyle şeylere hiç inanmaz ve saklamak taraftarı ve saklamak istiyor ama bunun içinde özel bi solüsyon gerekli sanırım,bakalımm henüz karar veremedik ne yapacağımıza,
Sizler ne yaptınız kızlar düşün göbek parçasını?

Canım bizim bebişin 13 gün oldu halaaa göbeği düşmedi mirmirmirmir ama toprağa gömüldüğünü biiyorum bazıları okul bahçesinede gömüyor ama gömülmesi gerekirmis batıl birseymi bilmiyorum artık

ozel solusyon falan bilmem ama annem benim gobegimi sakliyodu.... bildigim kadariyla zaten o kuru oluyo
ben ce gommeyin
saklayin dursun ilerde annemin bana yaptigi gibi sizde ona gosterirsiniz
inan bu onu cok daha mutlu edecektir....

benim kızımın göbegide daha düşmedi kayınvaldem kitabın arasına koyalım dio okusun kızımız die sanırım kitab arasına koyacagız ama hangi kitabın arasına koyacagız onu bilmiom :)

bebişimin göbeyni dedesi camiye gömdü anlamınıda bilmioz ama büyükler öyle istediler

bende iki cocugumunkinide sakladim biri 5 birde 4 yasinda hic birseye gerek yok kuruyor.ilk sacalrinida 7 günlükken kestim onlari da sakladim duruyor:)))
gömülmesi iyi diyorlar ama saklamaktada bir sakinca yok yani.

ben yeğenim doğduğunda üniversitede okuyordum o zamn oraya gömmüştüm. okusun diyeymiş. tabii ki batıl inanç ama yapılıyo işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…