Dus sonrasi sacin rahat acilmasi icin..

arso

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2024
167
147
32
Merhaba. Saclarim ince telli ve uzun. Dus sonrasi cok karisiyor ve dikkatli taramama ragmen zor acildigi icin cok fazla sac elimde kaliyor. Hem iyi bir sac kremi hem de dus sonrasi rahat acilmasi icin bir urun tavsiyesi istiyorum. Aslinda argan yagi keratin yagi kullaniorum sacimi taramadan once fakat kolay acilmasina etkisi olmuyor. Oneriniz varsa cok sevinirim 🙏🏻

Benim kuaförüm bakım kremini tam durulama diyor. 🤷‍♀️

Merhaba. Saclarim ince telli ve uzun. Dus sonrasi cok karisiyor ve dikkatli taramama ragmen zor acildigi icin cok fazla sac elimde kaliyor. Hem iyi bir sac kremi hem de dus sonrasi rahat acilmasi icin bir urun tavsiyesi istiyorum. Aslinda argan yagi keratin yagi kullaniorum sacimi taramadan once fakat kolay acilmasina etkisi olmuyor. Oneriniz varsa cok sevinirim 🙏🏻
Güzel kaliteli bi saç kremi iş görmüyor mu? Benim de öyle saç kremi kullanmam yetiyo da

Tüm saç kremleri malesef saçı döküyor uzun ve ince telli saçlarım oldugu için konuya bakmaya geldim:) ben duş sonrası spreyli saç kremi kullanıyorum az sıkıyorum ama zor tarıyorum:) çünki her krem malesef fena sac döküyor

Sıvı saç kremleri var, saça sıkıp kolayca tarıyorsunuz.

Bkz:

haftal (18).jpg

saç tarama speyleri var. bu arada benim garkettiğim sülfatsız kaliteli sampuan kullanınca saça saç kremi bile gerekmiyor

Sivi sac kremini kullandiktan sonra durulama yapmiyoruz anladigim kadariyla. Peki sacta agirlik yapmiyor mu? Yani saca uyguladigimiz bakim yagi tadinda bisey mi bu da?
sıvı saç kremleri durulanmıyor ve hiç ağırlık yapmıyor, bakım yağı gibi değil.. bide çok güzel kokuyorlar ve kalıcı.. ben parfüm bile kullanmıyorum kullandığım günler 😅

Sivi sac kremini kullandiktan sonra durulama yapmiyoruz anladigim kadariyla. Peki sacta agirlik yapmiyor mu? Yani saca uyguladigimiz bakim yagi tadinda bisey mi bu da?
sıvı saç kremleri durulanmıyor ve hiç ağırlık yapmıyor, bakım yağı gibi değil.. bide çok güzel kokuyorlar ve kalıcı.. ben parfüm bile kullanmıyorum kullandığım günler 😅

Evet sıvı saç kremleri durulanmıyor, şişeyi çalkalayıp saça sıkıyoruz. (Diplere değil, diplerden 3 parmak aşağısından tüm uçlara kadar bir kaç fıs yetiyor)

Restorex, Bioblas, Elidor, Gliss vs. hangi markayı uygun fiyata bulursanız alabilirsiniz.

X