Duş jeliniz hangisi?

lost87

Uyanalım Gaflet Uykusundn
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
2.313
23
hangi duş jelini kullanıyorsunuz?
cildinize iyi gelen , kokusu çok güzel işte budur dediğiniz duş jeli hangisi hanımlar opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende palmolive kullanıyorum termal aromatik öle bişi yazıyordu.delikafadulden
lux de kullanıyorum gerçekten çok güzel kokuyor...zemuszemus
niveada güzel yerimseniben

Ben Duru'nun kullanıyorum.Yeni başladım.Ama sivilce çıkardı sanırım.Önceden hiç sivilcem yoktu.Şimdi bi kaç tane omzumda çıktı :S Bende ona bağladım ama bilmiyorum.

Ben Duru'nun kullanıyorum.Yeni başladım.Ama sivilce çıkardı sanırım.Önceden hiç sivilcem yoktu.Şimdi bi kaç tane omzumda çıktı :S Bende ona bağladım ama bilmiyorum.

durunun şampuanıda bana çok kötü gelmişti,eğer sivilce yaptıysa bırak bence :1no2:
dove'in vücut jelleride çok güzel.özellikle salatalık özlüsü...
ben yurtta kalırken kızlar merkeze gidiyordu duj jeli alın demiştim neyse bunlar fa almış o zaman onuda ilk kez kullanmıştım güzeldi :smiley-cool:
aslına bakrasan ben duruyu hiç sevmiyorum beni kaşındırıyor...

hepsi kasorejen ve kokusu gecıcı
mıs gıbı sabunla yıkanın cıkıncada organık cıcek yagı surun bazı bolgeelrınıze her daım mıs gıbı kokun hemde zararsız ve cok saglıklı

jil sun der sun parfümünüde kullaniyorum hem vücüt kremi hem dus jeli ücünü bir arada kullaninca kokusuda kalici oluyor

Sürekli değiştiririm birkaç aydır Duru nun egzotik 3 duş jelini dönüşümlü olarak kullanıyorum ruh halime göre bir jelle yıkanırım :))))))

Niveanın inci ışıltısıda var teni yumuşacık yapıyor

ben sürekli avonun lavantasını kullanırıdm. yaban mersinlisini almıdımdı onu begenmedim...artık oriflamenin yeşil ve turuncusunu kullanıyorum süper kızlar tavsiye ederim

papuli bence de avonun duş jelleri müthişş. özellikle şeftalili olanı.. :lepi: 1. numaraaaaaaaaa

bende awonun kini kullandım pembe renkli olan gerçektende güzel kokuyor.şimdi ipegin lavantalısı war oda güzel :hulya:

X