Duphaston

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
548
155
Kızlar merhaba bu ay adet olmadım gecikince doktora gittim kist olmuş büyük ihtimalle ondan dedi duphaston verdi adet olunca gel dedi yarın hap bitiyo ama hala olmadım olcak gibi de değil hiçbir ağrı vs yok geçen sene de bir kere gecikmede kullanmıştım bu ilacı 8. Günde gelmişti adetim.Şimdi olmayınca kafam karıştı acaba kist de olsa geç döllenme vs tarzı bi hamilelik durumu olabilir mi bilen başına gelen varsa lütfen yazabilir mi?

gebelik olabilir canım test yaptin mi. Ben geçen hafta hamile olduğumu öğrendim ama betam düştü adet oldum. Adet günü ultrasonla baktı solda kist var dedi. Basit kist aslında hamile de kalmışım ama bebiş tutunamadi maalesef

Doktora gitmeden 3 gün önce falan kan verdim 0.02 yazıyordu negatif ti doktora gittim o da duphaston verdi bidaha hiç kan da vermedim test de yapmadım.Bilmiyorum aslında ne adet için ne hamilelik için belirtim de yok sadece son zamanlarda sabahları daha geç uyanıyorum ve kuscak kadar öksürüğüm oluyo daha doğrusu öksürdükçe öğürüp kusasım geliyo

merhaba sonucunuz ne oldu regl oldunuz mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…