Duphaston

Zorlu geceler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2020
240
72
Merhabalar doktor 10 günlük duphaston yazdı daha önce bir kaybım olduğu icin🥺gebelik için kullanan oldu mu faydasini gören biraz kararsız kaldım açıkçası regl donemlerin düzenli yan etkisi olur mu? tecrübeli arkadaslarima soruyorum herşey gönlünüzce olsun🙏

herkeste farklı etki gösterebilir tabi ama ben bir ara adetim düzene girsin diye kullanmıştım. Fayda etmişti. En son da hamileyken düşük riskim var diye kullandım.

3 ay kullandım. gebelik oluşmadı ama regl düzenimi de bozmadı. kullandığım son ay kist oluşmuş yumurtalıkta ama ilaçtan kaynaklı mı bilemiyorum. doktorum o zaman kesmemi istemişti ilacı. kist de zaten ilk reglle atıldı yani sorun olmadı.

ben kullandığım sürece regllerim sancısız ve belirtisiz gecti açıkcası. yani beni rahatsız etmemisti

Merhabalar doktor 10 günlük duphaston yazdı daha önce bir kaybım olduğu icin🥺gebelik için kullanan oldu mu faydasini gören biraz kararsız kaldım açıkçası regl donemlerin düzenli yan etkisi olur mu? tecrübeli arkadaslarima soruyorum herşey gönlünüzce olsun🙏
Bana doktorum bebek olursa tutunsun diye vermişti tutunmasına yardımcı oluyormuş. 16. Gün kullanmaya başlamıştım ama faydası ya da zararı olmadı.

3 ay kullandım. gebelik oluşmadı ama regl düzenimi de bozmadı. kullandığım son ay kist oluşmuş yumurtalıkta ama ilaçtan kaynaklı mı bilemiyorum. doktorum o zaman kesmemi istemişti ilacı. kist de zaten ilk reglle atıldı yani sorun olmadı.

ben kullandığım sürece regllerim sancısız ve belirtisiz gecti açıkcası. yani beni rahatsız etmemisti
Tesekkurler hayirli sağlıklı evlat nasip olsun inşallah🙏

Teşekkürler çok sağolun gönlünüze göre olsun herşey inşallah

Merhaba hanımlar duphaston kullandım 10 gün boyunca günde iki adet olarak. Dün akşam son hapımı içtim bugün öğlen peçeteye kurulandıgımda şeffaf yumurta akı geldi böyle bi durum yaşayan varmı bu neyin belirtisi ? Bu hafta içerisinde regli olmam gerekiyor hap dün bitti. Regli olunca doktora gidip klomen tedavisine başlayacağım.
Tüm testlerim ve eşimin testlerinde bir sorun yok rahim flimi hsg çektirdim 15 gün önce. Yumurtlama bozukluğu var dedi reglim düzensiz o yüzden duphaston verdi.
Kasıklarım belim ve gögüs uçlarım ağrıyor

X