Duphaston

Merhaba ben de pazartesi akşam kullanmaya başladım Duphaston u. Kullanırken adet olabilirsin dedi. Adet olayım da bir an önce bebek için tedaviye başlayayım 😻

Evet olabilme ihtimalimali var duphaston adet olmak için icilmenin yanında birde bebek olursa tutunsun diye verilen bir ilaç
Birsey soracagim . Ara kanamam oldu ama simsiyah geldi hep bu ay iki kez . Doktor bana bu ilactan verdi . 10 gun kullan dedi . Ara kanaman durcak sonra adet olcaksin dedi. Simdi 5. Gunumdeyim ilacin adet oldum . Ilaca adetliyken devam ediyor muyuz . Adet duzensizligim hic olmadi ve . Hamile degilim . Sadece doktor ici su dolu kistin var demisti. Ilaci 10 icmelimiyim bu kist icin adet olsam bile .

Birsey soracagim . Ara kanamam oldu ama simsiyah geldi hep bu ay iki kez . Doktor bana bu ilactan verdi . 10 gun kullan dedi . Ara kanaman durcak sonra adet olcaksin dedi. Simdi 5. Gunumdeyim ilacin adet oldum . Ilaca adetliyken devam ediyor muyuz . Adet duzensizligim hic olmadi ve . Hamile degilim . Sadece doktor ici su dolu kistin var demisti. Ilaci 10 icmelimiyim bu kist icin adet olsam bile
Birsey soracagim . Ara kanamam oldu ama simsiyah geldi hep bu ay iki kez . Doktor bana bu ilactan verdi . 10 gun kullan dedi . Ara kanaman durcak sonra adet olcaksin dedi. Simdi 5. Gunumdeyim ilacin adet oldum . Ilaca adetliyken devam ediyor muyuz . Adet duzensizligim hic olmadi ve . Hamile degilim . Sadece doktor ici su dolu kistin var demisti. Ilaci 10 icmelimiyim bu kist icin adet olsam bile .
Birde ara kanama hic kesilmedi ilaci icsemde ilacin ilk 4 gunu hep simsiyah geldi . Simdi normal kirmizi oldu . Ilaci gerekli degilse icmesem . Bilmiyorum deneyimli olanlar lutfen yardimci olabilir mi . Doktoru cuma ancak gorebilecegimm

Adet olsan bile 10 günü tamamla, kist içinde soğan kürü yap bi 10 gün adetin başlayınca ki döksün canım ☺️ ara kanamalar kistten olması normal

Adet olsan bile 10 günü tamamla, kist içinde soğan kürü yap bi 10 gün adetin başlayınca ki döksün canım ☺️ ara kanamalar kistten olması normal
Tmm adet olsamda 10 gun icmek zorundayim o zaman . Ilk defa bu durumu yasayinca korktum . Sogan kurunu ne zaman yapayim . Suan adetim . Nasil sinir bozucu simsiyah bisey bu insan korkuyor. Doktorlarada cok soru soramiyosun malum . Adet bitince doktora gitcem o zaman . Kisti adet bitincemi kontrol ediyorlar . Cok tesekkur ederimmmm 🙏🙏🙏 cevapladiginiz icinnn

Sorun olacağını sanmıyorum devam et bence çünkü zaten genelde bu ilaçları adetli iken başlatıyorlar

Tmm adet olsamda 10 gun icmek zorundayim o zaman . Ilk defa bu durumu yasayinca korktum . Sogan kurunu ne zaman yapayim . Suan adetim . Nasil sinir bozucu simsiyah bisey bu insan korkuyor. Doktorlarada cok soru soramiyosun malum . Adet bitince doktora gitcem o zaman . Kisti adet bitincemi kontrol ediyorlar . Cok tesekkur ederimmmm 🙏🙏🙏 cevapladiginiz icinnn
rica ederim ☺️ bi an önce başlasan iyi olur soğan kürüne ki adetinle beraber atsın iyice, söktürücü özelliği olduğu için çok faydasını gören var kiste. Vallah canım ben kontrol ettirmedim adet bitiminde kistlerimi ama pıhtı pıhtı kan geldi bide çok sancılıydı yani umuyorum ki komple bitmiştir inşhAllah. Yarın benimde doktor randevum var aklıma gelmişken onu da baktırayım ☺️

Merhaba ben de pazartesi akşam kullanmaya başladım Duphaston u. Kullanırken adet olabilirsin dedi. Adet olayım da bir an önce bebek için tedaviye başlayayım 😻
Bende 7 gün oldu duphaston kullanıyorum ve lekelenmem başladı, tamamen olsamda tedaviye başlasam , transfer olmayı bekliyorum 😃

X