duphaston ve selophene yi yanlış kullanmışımmm

N

nursena0707

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nursena0707
slm herkese.arkadaşlar yanlış yere konu açtıysam özür dilerim.ama güç durumdayım.lütfen yardım edin.ben adetin 5. günü doktora gittim. solda kist var sağ temiz ama dedi.adetim en sonuncusunda 2 gün gecikmişti.galiba ondandır bana duphaston ve selophene verdi.ama adetin 7. günü verdi.bana selophene yi adetin 5. günü kullan dedi.(ama ben şu an 7. deyim dedim başlıyayım dedim başla dedi) diğer ilaç hakkında birşey demedi. bunuda içeceksin dedi. sadece. duphaston bittikten sonra 2-3 içinde adet olursun olmazsan hamilesindir dedi. korunmuycam yani demi dedim. evet dedi.o gün akşam ben 2 ilaca birden başladım. meğer duphaston adetin 13-14 günlerinde başlanıyormuş. benim bir kutu bitti tabi erken başladığımdan. daha adetime 12 gün varken. doktora ulaşamıyorum.pzartesi en erken ulaşırmışım.bende 2. kutuyu aldım devam ediyorum.yanetkisi olmayan bir ilaç olduğundan ve de sadece rahimde yerleşmeyi destekleyen bir ilaç olduğundan başladım.çünkü eğer kessem tam yerleşme olacağı günlerde kesmiş olacaktım.o yüzden ilaca devam ettim. inşş. vardır bunda da bir hayır. elimde olmadan böyle başlamış oldum.lütfen fikirlerinizi ve bildiklerinizi söyleyin.şöyle bir güzellikte yapsanız çok süper olurdu. eğer kadındoğumcunuz varsa ve ona ulaşabilirseniz sorumu sorarmısınız ona.A.E.O.

slm
doktorum banada duphaston verdiydi bu ay..sanırım bende yanlış kullandım..banada aynı şeyleri söylediler..ama doğru anlamadım ..sanırım bende yanlış kullandım.dupaston biteli 1 haftayı geçmiştir..ama ben adet görmemiştim.daha yeni bugün hahfif adet sancı cektim ama hala doğru düzgün bişe gelmiş değil.:1no2:

nina tşk ederim cevapladığın için.sen ne zaman başlamıştın.senin sorunun neydi.sende yanında başka ilaçta kullandın mı.lütfen görüşelimmmç

X