Duphaston kullanan var mı

handehanhz

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2014
45
12
Reglimin üstünden 80 gün geçti 3 4 gün önce kan verdim negatif şuan duphaston kullanıyorum karnım aşırı şiş ve akıntılarım var sarı.3 4 gün kaldı bitmesine ama hala regl olamadım kan testinde çıkmayıp hamile olabilir miyim 2 ay önceydi son ilişkim.

Duphaston kuullanirken regl olmazsiniz duphaston sokturucu bittikden 10 gun icinde olursunuz daha ilac bitmemis ki

Bende gecikme oldugunda kullanmistim kutu bittikten 3 gün sonra adet olmuştum şişkinlik adet gecikmesindende kaynakli olabilir testlerde göstermez ama gebelik olsa kanda muhakkak çıkardı diye düşünüyorum

Bende gecikme oldugunda kullanmistim kutu bittikten 3 gün sonra adet olmuştum şişkinlik adet gecikmesindende kaynakli olabilir testlerde göstermez ama gebelik olsa kanda muhakkak çıkardı diye düşünüyorum
Bugün yine kadın doğuma gittim pelvik usg baktı sende hiçbr şey yok bebek yok kist de yok dedi.Alttan muayne etmek istedi onu istemedim kasığımın altından baktı.Acaba bu ikisinin farkını biliyor musun neden alttan muayne ediliyor

Bebek yok dediyse neden alttan muayeneyi istemedinz daha net gözükür hersey belki pkos falan vardir keske izin verseydinz muayenye çünkü bende 60 gün gecikme olmustu pkos var hafifte olsa demisti öncesinde boyle bisey yaşamamıştım tabi o gecikmeden sonra duphaston ise yaradi ama sonra daha kötü bozuldu duzenim

Bana kist yok dedi yani krsin bir şekilde herhalde oradN görülmüştür dedim rahim kalınlıpını vs de söyledi.

Bana kist yok dedi yani krsin bir şekilde herhalde oradN görülmüştür dedim rahim kalınlıpını vs de söyledi.A
Ama duzenimin bozulmasi duphastonla ilgili degildi
Kilo alıp vermeniz mi sıkıntılıydı kilo aşırı etkiliyor maalesef

Peki neden olabilir falan bisey demedimi
kilo alma verme mevsim geçişi ben gittikçe zor rejgl oluyordum son 2 3 ay ayda 1 den 2 ayda1e geldi en son 3 ay oldu şuan işte tamamen bozuldu.Kilo almıştım tatilde ondan diye düşünüyorum.Bir de ben regl olmadan hasta oluyorum bağışıklık sistemim düşüyor

vajinal ultrasonla rahim tam net gozukuyor karindan vajinaldeki gibi gorunmuyor yani evli kadinlara karindan artik çogu zaman bakmiyorlar direk altdan muayine ediyorlar karindan gormek için idrar kesesinin tam dolmasi gerek onuda kizlara yapiyorlar yani izin verseymişsiniz belkide probleminiz neymiş tam anlardiniz

Kilo alımı olduysa oda etkiler bende aynisi olmustu gecmis olsun tekrardan inşallah duzene girer bi an once

Ben biraz huyluyum o konularda utangaçım evet öyle yapsam daha iyi olurdu da ağrılı ve acıtıyor diye duydum o yüzden.Peki bebek olsa karından ne zaman gözükür vajinalde daha öncedir de karında sonradır dite tahmin ediyorum

Utanmaniza gerek yok mecbur bakilcak yani öyle daha net tani konuluyor ve acitmiyor öyle abartildigi gibi degil ben istemeyen kadinlar gordum doktor ne mana istememek diyordu yani boyle bakmaliyizki bilelim
Ve hamile olunca ilk zamanlar gebeligi keseni varmi yokmu netlesdirmek icin vajinaldan bakilmasa gorulmuyor zaten bende 2 3 haftalikken vajinelde nokta kadar gozukdu karinda artik 7 8haftada keseyle birlikte bebek gozukuyor hatta yine istedikleri sekilde gormeseler altdan bakiyolar bebegede bir zarari yok ben kalp atisini vajinalde duydum ilk hatta

Allah analı babalı büyütsün.Evet haklısınız da ilk kez gittiğim birine karşı biraz utangaçım...İlişkim 2 ay önceydi herhalde karından bakılsa net yine görülürdü.İki ayrı doktora gittim 2.si baya iyiydi yani er şey gözüküyor gibiydi rahimin kalınlığını vs söyledi gerçi pek bir şey de anlamadım 2.4 givi bir şey söyledi galiba

Evet 2 ay onceki hamilelik gorulur zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…