Dünyaya şanssız geldim😔

Merhaba, ben 23 yaşındayım ve Kendimi bildim bileli şanssız hissediyorum, hemde her konuda.
çocuklukta hep akran zorbalığı gördüm, genç kız oldum fiziğim istediğim gibi olmadı, konuşmayı becerebilen biri olmadığım için doğru düzgün kız arkadaşım bile olmadı.
Fizik olarak elma tipliyim bu arada 😔 hiç incecik bir bele sahip olmadım, iki kız kardeşim var ikisininde beli incecik, fizikleri güzel, öyle spor ve diyet yapmadıkları halde. zaten mutlu bir ailemde olmadı, anne babam anlaşamaz pek, bunun etkisi ile karamsar bir ruh halim var biraz. akademik başarım da Yok. ne kadar uğraşsam da sayısal yapamıyorum 300puan bile alamıyorum yks de. O yüzden iyi bölüm gelmedi.kardeşlerim başarılı o konuda. Kendimi boşa yaşıyor gibi hissediyorum. Herşeyden geri kalmış gibiyim. Nerde hata yapıyorum ki, sanki herkes bir şekil yolunu çizip yürüyor ben tıkanıyorum bir yerlerde. Ruhum o kadar yorgun ki. Hiçbir şeye hevesimde kalmadı
Kardeşim inşallah seneye nişan yapicak, benden küçük, kesinlikle kıskanmiyorum hatta mutlu olsun isterim, ama içim burkuluyor sanki bana nasip olmicak gibi, birşeyler ters gidicek gibi, kusura bakmayın biraz iç karartıcı yazdım ama bura olmasa kimseye açamıyorum içimi, tavsiyeniz var mı bana. Şimdiden teşekkürler ☺️
Bence şans doğuştan geliyor.Sonra biz de şansın üstüne azim ve yeterince azimliysek de başarı katıyoruz.Aileni seçemezsin.Elinde olan bir şey değil.Ama çalışarak ilgi alanına giren bölümleri tutturabilirsin.Zayıflamak da senin elinde.Hic bu konularda sıkıntısı olmayanlara imreniyorsun.Ben de öyleyim.Ama imrenmek bize sadece can sıkintısı veriyor.Bazen de baş ağrısı.Bazı şeyleri değiştirmek için hemen ise koyulsak imrenmekten daha faydalı olmaz mı?

X