Dünyanın sonu gelmişti/Rüya

Sanemxxk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
346
57
Merhaba herkese,

Normalde rüyalara pek itibar etmem, ancak gece üst üste gördüğüm rüyalar beni oldukça etkiledi ve anlamlarını merak etmeye başladım.

1. Rüya: İlk rüyamda bir katil etrafta dolaşıp herkesi öldürüyordu. En sonunda benim kapıma dayandı ve bu korkuyla uyandım. Gerçekten tedirgin etmişti beni, direkt uyanıp etrafıma bakındım.

2. Rüya: İkinci rüyam beni daha da fazla etkiledi. Kuzenimle birlikte normal bir şekilde gezerken, bir anda arkamızdaki binaların yıkıldığını ve büyük bir rüzgarın hızla bize doğru geldiğini fark ettik. Bu rüzgar herkesi yiyip yutuyordu, adeta dünyanın sonu gibiydi. Sonunda denize ulaştık, fakat deniz boyumuza kadar gelmişti ve içine girmemize izin vermiyordu. Denize girmeye çalışıyordum ama su adeta jöle gibiydi, hareket etmek neredeyse imkansızdı. Uyandığımda fal taşı gibi açılmıştı gözlerim.

Bu rüyalar beni oldukça etkiledi ve anlamlarını merak ediyorum. Sizce bu rüyaların bir anlamı var mı? Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Bu arada Katilin yüzünde kırmızı dövmeler olarak nitelendirebileceğim çizgiler vardı, Siyah şapkasını hatırlıyorum yuvarlak giden şapkalardan

X