Dünyanın en iyi ve en doğal göz makyajı temizleyicisi sizce nedir

yaylaguzeli

Zeynep B.
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
901
2
Evet kızlar sizce en iyi ve en doğal makyaj temizleyicisi nedir.:uhm:Bence halis zeytinyağı.CADIARZUTek seferde silip geciyo valla ama yağı iyice temizlemek lazım yoksa göz çevresi acayip yaglanır ben öğrendiğimden beri yağla temizliyorum hemde dogal dimi:lepi:

Bende hiç duymamıştım canım...
Ama zeytin yağı yüzdeki ince kırışıklıklara iyi geliyormuş...
1 taşla 2 kuş vuruyorsun yani...

yağı göze kaçırmamak lazım ki göz makyajı temizlerken illa ki kaçıyor...bence yağ konusunda dikkatli olun derim ben...

arkadaşlar ben makyaj yapmam ama gazetede okumuştum temizleme için ACI BADEM SÜTÜ cilt bakımı için GÜL SUYU ve ELMA SıRKESı yazıyordu elma sirkesini işimden dolayı toz toprak içinde olduğum için kullanayım dedim cildim hafif beyazladı ve bir kısım lelekerin geçtiğini gördüm ama üşendiğimden devam etmedim tavsiye ederim

elma sirkesini nasıl sürüyorsun cnm...

hayatım gazetede su ile karıştırarak yıkayın yazıyordu ben pamuğa damlatıp bir güzel her gözeneğine itinayla sürdüm ve 10 saniye falan sonra yıkıyordum koku ağır ama yıkayınca mesele kalmıyor kışın üşendim ama faydasını birebir gördüğüm için yakında yine başlıyacağım tecrübe ile sabitledim ayrıca bir kaç şey daha yapıyordum onlarda faydalı BİLDİĞİMİZ HAMUR MAYASI VAR YA (toz değil kare şeklinde olan)SICAK SU İLE ERİTİP ILIYINCA YÜZÜME SÜRÜYORDUM 20 DK SONRA SURATIN KORKU FİLMİ EFEKTİ GİBİ OLUYOR AMA (YIKYINCA NO PROBLEM) ODA YÜZDEKİ SİGARA İSİNİ FALAN MÜKEMMEL TEMİZLİYOR ve son olarak başka faydasını gördüğüm 1 tatlı kaşığı yoğurt-1 çay kaşığı karbonat karıştırın yüzünüze uygulayın 20 dk sonra soda ile (içtiğimiz maden suyu varya o )yıkayın oda çok güzel oluyor NOT:ELMA SİRKESİNİ HERGÜN KULLANABİLİRSİNİZ DİĞER İKİSİNİ AYDA BİR UYGULAMAK YETERLİ OLUYOR

nisaniiiiiimmmm :asigim::asigim:cok sagol onerilerin icinŞenizŞeniz bu elma sirkesi yuzdeki izler icinde gecerlimi arkadasimin yuzunde tirnak izi kaldi acarmi rengini dersin

nisaniiiiiimmmm :asigim::asigim:cok sagol onerilerin icinŞenizŞeniz bu elma sirkesi yuzdeki izler icinde gecerlimi arkadasimin yuzunde tirnak izi kaldi acarmi rengini dersin

hayatım birebir kullandığım zaman hani sivilce izleri olurya yüzde kahverengimsi onlar geçti ama tırnak izi diyosun denesin arkadaşın ne kaybederki belki oda faydasını görür

bayanlar geçenlerde gözüm mikrop kapmıştı bizim hastanedeki göz doktoru gözlerini bebe şampuanıyla yıka dedi o günden beri makyajımı da dalinle çıkarıyorum hem gözlerim yanmıyor hem de tertemiz oluyor hem de mikrop kapmasını engelliyor tavsiye ederim.

kizlar ben yagi onerdim ama pisman oldum bu tur cilt icin kullanilan yaglar mesela bugday yagi kayisi cekirdegi yagi bilmedigim birsuru yag uzun sureli kullanimda akne yani yag bezeleri olusturuyormus kullanirken dikkatli olalim ve temizligini iyi yapalim arkadaslar

ewet aynen banada tawsiye etmişti doktor..o gün bugündür makyaj temizleyici kullanmadım hiç şakkıdı

elma sırkesı herseye bırebır arkadaslar ben hem slatalara kullanıyorum hem pamukla yuzume suruyorum hemde bakın bunu mutlaka yapın cok ıı gelıo her banyoda son yıkanma suyuna goz kararı hafıf kokucak kadar dökun ve onunla yıkanın sacınıza vucudunuza dokun ve cıkın hem sacları pırıl pırıl yapıo hem cıltte leke sıvılce bırakmıo harıka anlıycagınız elma sırkesı tam bır mucızeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…