Dünya Astım Günü 11 Aralık

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.802
15
Bu hava şartlarında egzoz dumanı, hava kirliliğinin çok yaşandığı illerimizden biri olan İstanbul'da astımlılara doktorlar belli semtleri tavsiye edebiliyor. Bunu yakınlarımdan da duyuyorum. Öncelikle tüm astımlılara acil şifalar diliyorum. Astım hastaları neler yaşıyorlar bu hastalık nasıl nüksediyor? Ve yapılması gereken neler çok detaylı bilmiyorum açıkçası, paylaşımlarınızla bilgileneceğimizi düşünüyorum. Haftanızı kutlar sağlıklı mutlu günler dilerim... Sevgiyle Kalınız... a.s.

hastaligin hic biri sevilmez ama bu en zorlarindan biri galiba........cektigim icin bilirim ,nefes alamamanin ne demek oldugunu.....kriz aninda yasadiklarimi,kelimeler degil,omur yetmez anlatmaya,cok kotu....14 yasinda gene bi kriz durumundaydim ve yalan degil 3 ay hic yatamadim........oturarak uyumustum...artik sirtim ,butun kemiklerim sisliyodu ve istanbul kartalda 15 gun yattim....gittigim gibi bana serum takinca biraz acildim ve sirt ustu yattim,aman Allahim bu kadar guzel bisey varmi hayatta dedim......aglamistim............daha bunun gibi neler neler..........onun icin boyle rahatsizligi olan kisiyi cok aciyorum ben............

Allahim tum hastalara acil sifalarini versin.............:Saruboceq::Saruboceq:
herkesin yataginda rahat uyumasini nasip etsin..:Saruboceq::Saruboceq:

hastaligin hic biri sevilmez ama bu en zorlarindan biri galiba........cektigim icin bilirim ,nefes alamamanin ne demek oldugunu.....kriz aninda yasadiklarimi,kelimeler degil,omur yetmez anlatmaya,cok kotu....14 yasinda gene bi kriz durumundaydim ve yalan degil 3 ay hic yatamadim........oturarak uyumustum...artik sirtim ,butun kemiklerim sisliyodu ve istanbul kartalda 15 gun yattim....gittigim gibi bana serum takinca biraz acildim ve sirt ustu yattim,aman Allahim bu kadar guzel bisey varmi hayatta dedim......aglamistim............daha bunun gibi neler neler..........onun icin boyle rahatsizligi olan kisiyi cok aciyorum ben............

Allahim tum hastalara acil sifalarini versin.............:Saruboceq::Saruboceq:
herkesin yataginda rahat uyumasini nasip etsin..:Saruboceq::Saruboceq:

Canım benim geçmiş olsun, inan çok üzüldüm çektiğin acı için. Ben bu kadar acı veren bir hastalık olduğunu inan bilmiyordumm. Allah kimseye acı çektirmesin... Yüce Rabbim şifa versin bir daha böyle acılar yaşama inşallah... Aminnn iyi dileklerin için bende sana katılıyorum canım. Seni öpüyorum. Kendine iyi bak... a.s.

X