Dün doğum (sezeryan sonrasi normal) yaptım arkadaşlar

Ç
Ben de bi hafta önce epidural sezeryanla bebeğime kavuştum.sonradında acıdan öldüm. O kadar pişmanım ki normal doğum yapmadığıma. Sütüm gelmedi neler çektim neler. Sakın sezeryan olmayın kızlar. Allah analı babalı büyütsün bebişlerimizi
çok geçmiş olsun canım şimdi nasılsın? Sütün için fırına soğan at pişir tuzla ye inşlh faydasını görürsün.

Evet hep en az 1 hafta onde gidiyordu .Zaten 37 de 3290 dogdu normal gelmeseydi doktor 1 hafta sonra sezeryanla aliriz gelişimi tamamlandi demisti canım
Maşallah canım kilosu falan çok iyiymiş benim de 37+0 im bugün biz daha yeni 2800 olduk benimkide geriden geliyor 1 hafta bakalım ne zaman gelecek

Ya arkadaşlar nolur bana bişey söyleyin bebeğim suan 32+4 haftalik ama bir hafta önce 31+2 de 2500 gramdi doktorum çok iri bi bebek dedi normal doğum yapmak istiyorum ill bebeğim ne yapıcam ben bana bişey söyleyin doktorum.sezeryan diyor ısrarla bebeğim doğum pozisyonunda ve 4 hatta onden gidiyor ne yapmalıyım

Ya arkadaşlar nolur bana bişey söyleyin bebeğim suan 32+4 haftalik ama bir hafta önce 31+2 de 2500 gramdi doktorum çok iri bi bebek dedi normal doğum yapmak istiyorum ill bebeğim ne yapıcam ben bana bişey söyleyin doktorum.sezeryan diyor ısrarla bebeğim doğum pozisyonunda ve 4 hatta onden gidiyor ne yapmalıyım
Devlet hastanesine gidip ordan bi dr görüşü al derim

Selam, temmuz 2011de epudral sezeryan dogum yapmistim sonrasinda cok agrili sancili gunler yasadim.Bu defa normal yapmak istedim. Bol bol yürüyüş yaptım hergun yumurta ve meyve yedim.Bir gun once nişan geldi.Kansiz rensiz bir miktar mukus.24 saat sonra sabaha karşı sancim başladı.sancilar 5 dk ya düşünce saat 9 da hastaneye gittim.dr elini sokup cok acılı bi sekilde ne kadar acilma var bakti.3cm dedi o sirada suyum geldi.sancilarin siddeti gittikce artıyordu.1 saat sonra 5 cm acildim epudral yapildi.8 cm oldu derken dr eliyle iyice acti doğumu hızlandırdı.O kadar aci veriyordu ki dr a kiziyordum bağırıyordum.Derken saat 11de dogumhaneye indik.11.45te bebegim kucagimdaydi.3.ikinmada geldi.Muhtesem bir dogum oldu.Bebek 37+2 de gelmesine ragmen 3300 dogdu sagligi gayet iyi cok şükür hemen emmeye basladi.Sonrasinda basur haricinde hicbir sıkıntım agrim olmadi.Sezeryanda atoni olmus olumlerden dönmüştüm ama bunda kanama bile cok az geliyor.Herkese tavsiye ederim dogru doktorla normal dogum muhtesem bir tecrube.Allah hepinize kolay dogum nasip etsin arkadaslar.
canım öncelikle Allah analı babalı büyütsün.ben ilki sezeryan olup ikincisi normal olan inan bir tek seni tanıyorum etrafımda.ilki sezeryan olunca ikincisi de otomotikman sezeryan diye biliyordum hep öyle oldu tanıdıklarım.cesaretine hayran kaldım canım kendini iyi bak sağlıkla mutlulukla büyüt inşallah bebeğini

Bence açılman falan vardır bi git devletin aciline ihmal etme

Ilk hamileligim. Hiç bişey anlamıyorum dün başka bi doktorla daha konuştum eğer şeker rahatsızlığın yoksa adet tarihin kesinlikle yanlış dedi benim.kendi adet tarihime göre 36 haftalik suan bebeğim . Doktoruma bunu bir türlü anlatamadım

canım öncelikle Allah analı babalı büyütsün.ben ilki sezeryan olup ikincisi normal olan inan bir tek seni tanıyorum etrafımda.ilki sezeryan olunca ikincisi de otomotikman sezeryan diye biliyordum hep öyle oldu tanıdıklarım.cesaretine hayran kaldım canım kendini iyi bak sağlıkla mutlulukla büyüt inşallah bebeğini
Cok teşekkür ederim ikisini de yaşamış olmak gercekten guzel bir tecrube oldu.Allah senin de gönlüne gore versin insallah canım

Bana dua et nolur bebeğim tersti en son normale dönsün bende sezeryandan çok korkuyorum :KK43:(
Sezeryandan korkma canım gercekten sezeryani da normali de yaşamış biri olarak ben sezeryani tercih ederdim.Komplikasyon oluşmadığı surece 10.gun hayatin tamamen normallesiyor.oncesi zaten cok rahat ve planli.her ikisi de olsa olumlu dusun canim kolay ve güzel olacak sinyalini ver beynine

Ilk hamileligim. Hiç bişey anlamıyorum dün başka bi doktorla daha konuştum eğer şeker rahatsızlığın yoksa adet tarihin kesinlikle yanlış dedi benim.kendi adet tarihime göre 36 haftalik suan bebeğim . Doktoruma bunu bir türlü anlatamadım
Geç kalmadan başka bi dr a başla. Kendini kestirme boşuna bence.

Sezeryandan korkma canım gercekten sezeryani da normali de yaşamış biri olarak ben sezeryani tercih ederdim.Komplikasyon oluşmadığı surece 10.gun hayatin tamamen normallesiyor.oncesi zaten cok rahat ve planli.her ikisi de olsa olumlu dusun canim kolay ve güzel olacak sinyalini ver beynine
Evet bende olumlu düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor . Anestezi herşey beni çok korkutuyor

Anneme gitmeye karar verdim doğuma orada çok iyi doktorlar var en iyisi orası burada bulamayacagim kesin
VAktin az çabuk düşün karar ver. Dr çok önemli . Ne yalan söyleyim ben inanıyorum yok çatın dar Yok bebek kilolu yok kakasını yerse sorumluluk almam. Bana inandırıcı gelmiyor

VAktin az çabuk düşün karar ver. Dr çok önemli . Ne yalan söyleyim ben inanıyorum yok çatın dar Yok bebek kilolu yok kakasını yerse sorumluluk almam. Bana inandırıcı gelmiyor

Ay bencede öyle ben kendime inaniyorum normal doğurabilirim en önemlisi bu bence . Esimle konusucam bu aksam kararımı soylicem benim.için en hayırlısı bu

X