Dün akşam kanamayla birlikte hastanelik oldum

geçmiş olsun cnm .Beterin beteri var bunu düşün olur mu ve dua et ki bebişini sağlıkla kucağına alasın inş...Kolay anne olunmuyor...
O kanamalar çok korkutucu oluyor cidden..
Ben sabah kaktığımda tuvalete gitmiştim ve gece başlayan bir kanama olduğunu görüp şok olmuştum.Çünkü erşey yolundaydı ve zarar verebilecek hiç bir durum olmamıştı.
Ben de aynı şeyleri yaşadım cnm ama benim durumum acı ile bitti maalesef (bende kan pıhtılaşması varmış çünkü cnm)Ama bu durumda olan bir sürü insan biliyorum ki sağlıkla bebişlerini dünyaya getiriyorlar sen içini ferah tut.
İnş senin için bundan sonra herşey yolunda gider, bu durumu atlatırsın veyaşadığın geçici bir sıkıntı olarak kalır inş.a.s.

geçmiş olsun canım bendede olmuştu.progestan kullandım kanamalı akıntım oluyodu kesildi ilaçla.inşallah bişey olmadan sağlıkla bebişini alırsın kucağına.yat dinlen sen.işmiş yapma.düzelicek inşallah strese girme.sakin ol canım.öpüyorum.

çok geçmiş olsun canım ama işi mişi bırakıp dinlenmene bakacaksın sıkılıyorsun anlıyorum ama yapacak birşey yok:KK66:bebişin için değer dimi???

dün akşam 2:30 civarında tuvalete gittiğimde çamaşırımda akıntıyla birlikte kahverengi ve kırmızı renklerde kanlar gördüm sabahı beklemek istedim ama olmadı sabaha karşı hastaneye kaldırıldım doktor ultrasonla baktı içerde bebekte hiç bir sorun yok kalp atışı var bebek yerinde dedi ama bu kahverengi lekenmeyle gelen kanamayı çözemedi progestan verdi günde 6 tane kullanılmak üzere ve 15 gün kalkmadan yatak istiharati sabah 9 da ancak hastaneden çıkabildim akşamüstü tekrar gidicem yanına bir türlü anlam veremiyorum neden olduğunu ağır kaldırmadım çok yormadım kendimi öyle ümitsiz oldum ki artık içimdeki bir bebeğe bile sahip çıkamıyorum ya ilerde ne olucak diye düşünüyorum doktorum sağolsun rahatlatmaya çalıştı beni ama kafamda silip atamıyorum acaba bende sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma alabilicekmiyim uykusuz geceler devam edicek yine benim için tuvalate gitmeye korkar oldum artık ya yine varsa lekeler diye.senağlama

Canım hiç kötü şeyler düşünme yengemde hamileliği boyunca hep böle kanamalar yaşadı her kanama kötüye alamet değil ama yatmak şart malesef şimdi bir oğlu var aslan gibi maşallah:nazar:sende bebeğini alırsın kucağına hayırlısıyla inş kendine iyi bak:nazar:

çok geçmiş olsun canım bendede 6 haftalıkken olmuştu doktorumda seninki gb bişi bulamadı 3 ay bende progestan kullandım doktorun dediklerini aynen uygula ben şuan 15 haftalık hamişim "içimdeki bebeğe bile sahip çıkamıyorum"bu şekilde düşünme vernde allah alanda allah herzaman hayırlısını iste bende 2 tanedüşük yaptım bu üçüncü ama senin gb asla düşünmedim geç olsun hayırlı eli ayağı düzgün sağlıklı olsun başka bişi isteme allahım onu nasipğ etmiyorsa vardır bi hikmeti diye düşün vernde allah alanda allah herzaman hayırlısı iste

kraker kız canım stres yapma bak bebeğini üzme. herşey Allah'tan canım. Allah kısmet ettiyse sana o bebeği hergün kanaman olsun isterse yine birşey olmaz. içini ferah tut. kendini yorma. doktoruna güven ve verdiği ilaçları aksatmadan kullan. inşallah geçici birşeydir ve bebeğini kucağına almak nasip olur canım.

tatlım çok geçmiş olsun doktorunun söylediklerini mutlaka yap sakın yorma kendini

Ben 8 tane progestan içiyordum ve tam 8 saatte bir alıyordum sabah öğle akşam değil yani.Tam saati saatine...

kraker kiz canim benim ama kendine dikkat et daha ilk aylarindasin bebeginin sana ihtiyaci var,agir kaldirma,sicak havalara aldanip usutme guzelim..ben de bugun asiri karin agrisiyla dr a gittim üsütmüsüm neyse ki bebegime bisey olmamis ama cok korktum...Kendine cok iyi bak,gecmis olsun Allah bebegini sana bagislasin...

Canım çok geçmiş olsun kendine dikkat et. İnşallah başka sorun çıkmaz ve sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

X