Dün akşam kanamayla birlikte hastanelik oldum

K

kraker kız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kraker kız
dün akşam 2:30 civarında tuvalete gittiğimde çamaşırımda akıntıyla birlikte kahverengi ve kırmızı renklerde kanlar gördüm sabahı beklemek istedim ama olmadı sabaha karşı hastaneye kaldırıldım doktor ultrasonla baktı içerde bebekte hiç bir sorun yok kalp atışı var bebek yerinde dedi ama bu kahverengi lekenmeyle gelen kanamayı çözemedi progestan verdi günde 6 tane kullanılmak üzere ve 15 gün kalkmadan yatak istiharati sabah 9 da ancak hastaneden çıkabildim akşamüstü tekrar gidicem yanına bir türlü anlam veremiyorum neden olduğunu ağır kaldırmadım çok yormadım kendimi öyle ümitsiz oldum ki artık içimdeki bir bebeğe bile sahip çıkamıyorum ya ilerde ne olucak diye düşünüyorum doktorum sağolsun rahatlatmaya çalıştı beni ama kafamda silip atamıyorum acaba bende sağlıklı bir şekilde bebeğimi kucağıma alabilicekmiyim uykusuz geceler devam edicek yine benim için tuvalate gitmeye korkar oldum artık ya yine varsa lekeler diye.senağlama

• Konu Sahibi kraker kız
çok geçmiş olsun inşallah bi daha yaşamazsın...

bende yaşamıştım bebeğe bişi olmadı doktorun dediklerini yap bence ihtiyacın olmadığı sürece ayağa bile kalkma bu aylar tehlikelidir 4.aydan sonra rahatlarsın canım kendine dikkat et çok çok geçmiş olsun...

• Konu Sahibi kraker kız
Çok geçmiş olsun arkadaşım...
Ancak içimdeki bile sahip olamıyorum diye düşünmen çok yanlış. Eğer bu
bizim elimizde olan birşey olsaydı, hiçbir kadın düşük yapmazdı. Okadar
eziyeti niye çeksinler ki ozaman, düşürmezlerdi olur biterdi. Lütfen kendini
suçlama, Rabbim ne nasip ettiyse bize onu göreceğiz. Beden progestan
kullanıyorum hem de hamileliğim başından beri, üstelik daha bir sürü ilaç var
farklı...Bize ne nasipse onu göreceğiz... Sen sadece kendine dikkat et ve yapman
gerekenleri yap gerisini Allah'a bırak...
Sevgiler...

• Konu Sahibi kraker kız
merhaba kraker kız bu ne stres böyle yapma böyle bak bebeğinde etkileniyorum güzel şeyler düşün ki güzel olsun herşey bak bebekte sağlıklıymış her şey iyiymiş aman ne olur içini ferah tut
rabbim korusun meleğini sakın panik yapma canım benim bebek çok etkilenir bak
sen şimdi yat dinlen iyice elini karnına koy ve bebeğinle ilgili hayal kur sadece tamam mı güzel kız

• Konu Sahibi kraker kız
kızımdada 3 ayı kanamalı geçirdim
progestron içtim
sağlıkla doğdu
şöyle düşün senin için hayırlı ve sağlıklı bir bebekse allah onun sana kavuşmasını sağlar
iini ferah tut cnm
kendini suçlama

• Konu Sahibi kraker kız
sağolsun hepiniz kayınvalideyi aradık bu sabah akşama doğru o gelicek 1,2 ay bana bakmak için en azından azda olsa bana yardımcı olur evde tek başımayken mecbur kalkıyorum yemek ve bulaşık için doktorumuz aradı ne olur ne olmaz kontrole çağırdı herşey yoluna giricek diyor evet giricek biliyorum belkide 3 seneden sonra elde ettiğim için bu kadar üstüne düşüyoruz belki doğaldır yaşadıklarımız ama yüreğime anlatamıyorum bir türlü sözleriniz öyle rahatlattı ki hepiniz sağolun

• Konu Sahibi kraker kız
Geçmiş olsun..Doktoruna güven bence ve karamsar olmayı bırak. Herzaman güçlü olmalıyızki içimizdeki o meleklerde etkilenmesin olumsuzluklardan.. Sen güçlü ol ki oda güçlü olsun!

• Konu Sahibi kraker kız
canımmm kafana takma bu hepimizin başına gelebilir lütfen kendini bırakmaaa geçmiş olsun

• Konu Sahibi kraker kız

canım sakın hemen ümitsizliğe kapılma da dur birşey yokki bebeğin iyiyimş bak kendini üzersen kaybedersin güçlü ol daha çok erken bunu bir çok insan yaşıyor ve bebeğini sağlıklıca kucağına alıyor umudunu yitirme allaha dua et. Sonuç ne olursa olsun umudunu yitirme doktorun dediğini yap kendine çok dikkat et. sağlıkla kal inşlallah.:1hug:

• Konu Sahibi kraker kız
Ben de aynı şeyleri yaşadım direk bıraktım kendimi düştü dedim düşecek dedim hiç bağ kurmadım bebeğimle hiç ağlamadım öyle bir hal geldi bana.
Üzülmemek için geliştirdiğim savunma olsa gerek.
Doktor sorun görmedi yatma verdi 6. haftadan 12. haftaya kadar çok dikkatli olmak zorunda kaldım birkaç hafta hiç yerimden kalkmadım progestan aldım.
Bebeğin büyüme aşamasında rahimde olan değişiklikler evet bazıları düşükle sonuçlanıyor ama bazılarında da birşey olmuyor. Acildeki doktor bana dedi ki bebeğinin zamana ihtiyacı var bak büyüyor sen moralini yüksek tutacaksın ona fırsat vereceksin o sana tutunmak için çabalıyor.
O yüzden canım herşeyin hayırlısı de kendine.
Ben o günden bu günlere geldim bebeğim büyüdü de doğacak yakında inşallah.
Herşeyin hayırlısı olsun sağlıkla gelsin sağlıkla büyüsün bebeklerimiz inşallah.

• Konu Sahibi kraker kız
geçmiş olsun canım..inşallah aynı sorunla tekrar karşılaşmazsın.bozma moralini doktorun bir sorun olmadığını söylemiş zaten

• Konu Sahibi kraker kız
geçmiş olsun canım doktorun sorun yok demiş artık rahatla biraz biliyorsun sen stres yaparsan bebişinde bunu anlar ve oda strese girer yaşadıklarını düşünmemeye çalış

• Konu Sahibi kraker kız
canım ya aynı sorunları bende yaşadım ..4 ayıma kadar kanamalı geçti hemde benim öyle leke filan değil şakır şakır kanamaydı banyoda telaştan bütün havlular kıpkırmızı olmuştu ..resmen evde cinayet işlenmiş gibi..heryer kan gölü ..ama 6. ayımdayım şükürler olsun ve bebeğim çok sağlıklı..bu günler geçecek merak etme ..üzülme olurmu...

• Konu Sahibi kraker kız
güzelim ben de çok yattım bak şanslısın kayınvaliden bakıcakmış morlini yüksek tut lütfen

• Konu Sahibi kraker kız
canım benim çok geçmiş olsun hayatım.benimde bi ara öle lekelenmelrim oluyodu.dr progestan bverdi ve dinlenmeyle geçti alahaşükür.korkma hayatım seninde geçicek ve bebeğin seninle hep olucak tamamı canım???

• Konu Sahibi kraker kız
canim tedbiri elden birakmamakla birlikte bu kanamalarin gebeligin ilk 3 ayinda olabilecegini hatta daha sonra da olabilecegini biliyorum. arkadasimdan birak kani koca koca parcalar dusuyordu. et parcalari. ama buradaki doktorlar sagolsun dusen bebege karismayiz dedikleri icin ne ilac ne birsey.

gecenlerde de 3 aylik bir arkadasimin kanamasi oldu. doktor ssususz kalmissin demid. yani bebegin sivisi cok kisa araliklala kendini yenilermis. o sebeple anne adayi bol bol su icmeliymis.

hic yat kalkma dinlen ve gunde 12-15 bardak su ic.

gecmis olsun canim.

• Konu Sahibi kraker kız

canım çok sağol allah devamlı yatan hastalara sabır versin ne kadar zormuş daha ilk günde patladım sıkıntıdan allahıma dua ediyorum en azından çabuk atlattık desteğiniz için çok sağolun olumsuz düşünceleri atmaya çalışıyorum kafamdan Şeniz

• Konu Sahibi kraker kız

anlattığını okuyunca bakakaldım inşallah bir daha böyle bir durum yaşamazsın allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi kraker kız
güzelim ben de çok yattım bak şanslısın kayınvaliden bakıcakmış morlini yüksek tut lütfen

canım annemi kaybedeli 2 yıl oldu ama yerine kayınvalidemi bıraktı sağolsun gece yarıısı haberi alınca yola çıktı inşallah akşamüstü burda olucak.sıkıntıdan arada kalkıp bilgisayar başına oturup 5 dk sonra yine yatıyorum

• Konu Sahibi kraker kız
Neden bukadar stres yapiyorsun canim sakin yapma bak ben 7 haftalik olmuşken gelişmediğinden dolaji kürtaj olmak zorunda kaldim bugün 14 gün hala ağliyorum ama faydasi yok rabbim ne verirse versin hayirlisini versin sen sadece dua et inşallah kucağinada alacaksin bebişini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…