Düğüne 2 ay kala estetik?

Önceliklen dikiş izin ele verir. Onuda gectm ileride bi kaza gecirdin,o sekılde oğrenmesi daha mı iyi. Kıpkırmızı çizgi oluyo kapatamazsın kı kapatsanda zararlı. Ben ınanmıyorum iki ay sonra erkek ark anlamamasına. Top gibi sertler yanı nasıl anlamıyo. Anlamadıysa da bakir bi erkektir.

Bende hamile değilim henüz ama doğumdan sonra yaptıracağım muhakkak.o yüzden yorumları merak ediyorum

2 ay degil bi sene önce yaptirsan bence genede belli olurdu ameliyat izi öyle hemen gecmiyor
Yumusamasida bi 3-4 ayi buluyo😬
Ister kocaman silikon koydur ister kücük genede iyilesme süreci cok fark yapmaz
Bence sen nisanlinlan konus yada dügünden sonraya ertele

Görümcem yaptırmıştı ilk bir ay cok zorlandı ama sonra gayet rahattı.

anladığım kadarıyla 2 ay içinde yumuşayanda olmuş..4-5 aya hala sert olanda..kişiden kişiye değişiyor demekki..Benim bu riski göze almam lazım.İzler konusundada bi şekilde zaten ameliyat olduğumu anlayacaktır nişanlım.Görüntü değişecek azda olsa..izleri görmeden ameliyat olduğumu bi cesaretle söylerim sanırım.Yeterki çok sert olmasınlar..tek korkum bu.
Evet 2 ayda daha epey sert oluyor hatta benim bir tarafımdaki protez daha yukarıdaydı o zamanlar, karşıdan bakıldığında çok kötü görünüyordu. Zamanla eşitlendi tabi ki ama 6 aydan önce pek yumuşama bekleme.. Tabi ki taş gibi bir sertliği yok, sarılan anlamaz ama neden cicim aylarında çile çekesin ki..
İyileşmede boyutun önemi yok bu arada..
ameliyattan önce dümdüzmüydü sizin yoksa biraz dokunuz varmıydı?

Benim de kas üstü 2 buçuk ay oldu gayet iyiyim :)
Yağ enjeksiyonuyla meme boyut olarak çok büyümez, yağın bir yerden alınması gerekiyor ayrıca, kalçadan vs. Orada da iz ve morarma olabiliyor.
ben 3 gün sonra AVM gezdim. hic agrim sizim olmad dogru düzgün.
baya rahat atlatdim. bundan yaklasik 4 ay önce oldum (kas alti, 365 cc) ve suanda sanki hic ameliyat olmamisim gibi rahatim. baya yumusama oldu- ödemler zaten yaklasik 3 hafta sonra indi. 2 ay icinde baya yumusamislardi.
bilmeyen kimse daha amaliyat oldugumu anlamadi (önceden destekli wonderbra giyiyordum)
iyilesme süreci, yumusamasi vs. sizin kendi vucudunuzla alakali. ben cok cabuk atlatdim bazilari 2 hafta yatiyor
Önceliklen dikiş izin ele verir. Onuda gectm ileride bi kaza gecirdin,o sekılde oğrenmesi daha mı iyi. Kıpkırmızı çizgi oluyo kapatamazsın kı kapatsanda zararlı. Ben ınanmıyorum iki ay sonra erkek ark anlamamasına. Top gibi sertler yanı nasıl anlamıyo. Anlamadıysa da bakir bi erkektir.
2 ay degil bi sene önce yaptirsan bence genede belli olurdu ameliyat izi öyle hemen gecmiyor
Yumusamasida bi 3-4 ayi buluyo😬
Ister kocaman silikon koydur ister kücük genede iyilesme süreci cok fark yapmaz
Bence sen nisanlinlan konus yada dügünden sonraya ertele

anladığım kadarıyla 2 ay içinde yumuşayanda olmuş..4-5 aya hala sert olanda..kişiden kişiye değişiyor demekki..Benim bu riski göze almam lazım.İzler konusundada bi şekilde zaten ameliyat olduğumu anlayacaktır nişanlım.Görüntü değişecek nede olsa..izleri görmeden ameliyat olduğumu bi cesaretle söylerim sanırım.Yeterki çok sert olmasınlar..tek korkum bu.

anladığım kadarıyla 2 ay içinde yumuşayanda olmuş..4-5 aya hala sert olanda..kişiden kişiye değişiyor demekki..Benim bu riski göze almam lazım.İzler konusundada bi şekilde zaten ameliyat olduğumu anlayacaktır nişanlım.Görüntü değişecek azda olsa..izleri görmeden ameliyat olduğumu bi cesaretle söylerim sanırım.Yeterki çok sert olmasınlar..tek korkum bu.

ameliyattan önce dümdüzmüydü sizin yoksa biraz dokunuz varmıydı?

Sadece sertliği düşünme ama, şekil olarak da 2 ayda düzelmesi zor.. Dikişler zaten kırmızı oluyor uzun bir süre..

Evet benim dümdüzdü, hiç dokum yoktu.

Sadece sertliği düşünme ama, şekil olarak da 2 ayda düzelmesi zor.. Dikişler zaten kırmızı oluyor uzun bir süre..

Evet benim dümdüzdü, hiç dokum yoktu.
bugün instagramdan bikaç doktora yazdım..Biri 2 aya epey normalleşir yazmış öbürü 2 aya biraz sert olabilir demiş.Çok geç kaldım sanırım.Benim azda olsa dokum var göğüs altı-üstü 5-6 cm lik bi fark oluyor genelde.48 kiloyum.Sanırım bu sürede yapacağım tek şey 55-56 kilolara çıkmak ve süreci gözlemlemek..Belki biraz büyür umuduyla..

X