Düğün düğünde ilk dans ne olmalı?

4 temmuzda söz ve nişanımız bir arada oldu emre altuğ-neyleyim le girişimizi ve ilk dansımızı yaptık tarkan-asla 2. müziğimiz di. söz yüzüklerimiz takılınca nalan-söz verdik le dansımızı yaptık.hepside düğüne nişana uyan sözlerdi.çok güzel bence.

düğünde ebru gündeş senin olmaya geldim istiyorum ama nişanlım ağır olur sözler diyor senin olmak falan :)

pasta kesilirken düğünümüz nişanlımın doğum gününde olacağı için tuğba özerk doğum günün kutlu olsun çalsın istiyorum :asigim:

Biz Mendelssohn'un düğün marşıyla çıkmıştık. Klasik, şık, zarif ve görkemli oldu.
İlk dans müziğimiz de Shania Twain- From this moment on.
Şarkının sözleri evlilik yemini olduğu için nikahtan hemen sonra ilk dansımızı bu şarkıyla yapmayı tercih ettik. Yani gerek imam nikahımızdan, gerekse resmi nikahımızdan ayrı olarak bir de kendi kendimize yemin etmiş olduk. İyi günde, kötü günde, hastalıkta, sağlıkta, ölüm bizi ayırıncaya dek.. :))))

eric clapton- wonderful tonight
yıllardır hep düğünümde bu şarkıyla dans etmek istemişimdir..inşallh hayalim gercek olucak ama daha güzel bi şarkı bulursam fikrim değişebilir..
dinleyen arkadaşlar yorm yapabilir mi? sizce uygun mudur düğün dansı için?şarkıyı çok seviyo olmam yeterli mi bunun için ?zemuszemuszemuszemus

nişan şarkım veronikca biala sam sega idi (seni severdim yaşar yıldız osmanova) müziğinin bulgarcası
düğün şarkım ferhat göçer üzüm sözlerini çok beğeniyorum

Valla İki üzüm' de Hastalıkta sağlıkta' da çalacak düğünümde ama ilk dansımı Gülü susuz seni aşksız bırakmam' la yapmak istiyorumm o şarkı çalarkenn bambaşka dünyalara gidiyorum...Yabancı sarkılarda güzel ama yabancı dil bilgimiz yok anlamadıktan sonra onun kulagına sözlerini fısıldayamadıktan sonraaa yemişiiimm müziğiniii.... :)):):)sırnaşık şey

X