Gelinbaşı ve Gelin Tacı Düğünde gelinin saçı koyu renk mi olmalı ?

Benim fikrimm..
Düşünsene koyu saç rengine saihp ne kadar çok insan var. Hoş sarıda çok ama daha gösterişli duruyor kesinlikle

Bence artık sarı saça sahip daha çok insan var koyu saç nerdeyse kalmadı

------------------------------------------------------------------

Bence gelin doğal olmalı gelinlikte zaten doğallıgın, masumiyetin simgesidir

ama sana demek istemiyorum ki git saçını koyuya boyat kendini nasıl güzel hissediyorsan öyle yap canım o gün senin günün olcak sonuçta kimseyede kulak asma ister sarı ister mor ister kahve

bende koyu saçı daha çok severim gelinlerde ama sonuçta bu senin özel günün sen nasıl renk yaptırmak istiyosan öyle yaptır

Benim için sarının modeli göstermesi, koyunun gelinlikle yakışması değil konu :)
Yakışanın olması, ha ama doğal tonları daha çok yakıştırıyorum o ayrı, özellikle kumral tonlarını beğeniyorum.
Doğal rengi olmasa bile o tonun en iyi şekilde oturması, kişinin yüzüne gitmesi, kaldırmasıdır önemli olan bence.
O koyu renk daha çok yakışıyor kısmına şu sebeple katılıyorum. Günümüzde bütün bayanlar da yakışan, yakışmayan bir sarışınlık merakı var, gidiyorlar iyi açılmamış saça röfle yaptırıyorlar ince ince, zemin kızılımsı kalıyor renk çiğ, tenle uymuyor. :)

Şahsen en çok kumral tonlarına ışıltı verilmiş saçları beğeniyorum ya da açık kumral üzerine tatlı bir sarıyla yine ışıltı verilmiş saç rengini.

Ben düz renk sevmememe rağmen bunları beğendim.

Eki Görüntüle 696099

En çokta başta ki ilk renk ve model..

Eki Görüntüle 696114

Favorim ise bu tarz renkler veya uçlardaki gibi..

Eki Görüntüle 696103

Son düzenleme:
ben koyu renk saçı daha çok beğeniyorum canım.. ama bu senin günün..
kendini nasıl güzel hissedersen nasıl iyi hissedersen öyle kullan :))

Bak buna katılıyorum, bende doğaldan yanayım ama ille de boyayacağım deniliyorsa da o zaman da doğala benzeyen tonlardan yanayım..

Son düzenleme:
hala karar verebilmiş değilim yahu

Benim de normal saçlarım kumral ama yıllardır sarı olarak kullanıyorum, bu saça o kadar alıştım ki artık kendi rengimi unuttum diyebilirim. Birkaç kez kahverengiye boyattım ama her defasında pişman olup yeniden sarıya döndüm.. Ağustos ayında düğünüm var bana da herkes sarışın gelin mi olucaksın diyo, o yüzden ben de baya kararsız kaldım boyatıp boyatmamak konusunda ama sanırım değiştirmiycem, ben kendimi böyle beğeniyorum çünkü gelinlikte de bu saçımla daha mutlu olacağımı düşünüyorum. Sen de kimsenin lafına bakma bence, bu saçlarını seviyosan hiç değiştirme.. Sarı saç her zaman daha dikkat çekicidir

Kızlar bence kendinizi gündelik hayatta hangi saç renginizle beğeniyorsanız, düğününüzde de öyle olmalısınız. Eylülde düğünüm var ve şahsen ben düğün için saç rengimi değiştirmicem. Kır düğünü olacak zaten, büyük ihtimalle açıl bıraktırırım, topuz falan sevmiyorum, zaten o gecenin gözdesi biz olacağız her türlü güzel olacağız, pozitif düşünün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…