Gelinbaşı ve Gelin Tacı Düğünde gelinin saçı koyu renk mi olmalı ?

kuzum doğru diyosun ama ben makyajsız kendimi hiç begenmem sanki güzel bir makyajla o gece özel olmak niyetindeyim yinede boya küpü olmamak sartı ile :) tabi herkes farklı düşünür saygı duyarım.

elimde 2013 yılının trend sac modelleri var.. özelden sana gonderbilirim eger istersen sende gelin adayı olmalısın :)

gelinliğe koyu renk saç yakışır

Kesinlikle dogru bir tespit..
gelinlık bembeyaz sac sarı ısıklar flaslar zaten yeterınce parlak olacak kı dıs mekansa eger tercihiniz dogada cok cok sılık bı goruntu olusuyor ancak koyu renk sac oyle mı ne guzeldır beyaz ve sıyahın zıtlıgı..
yasasın koyu renk sac beyaz gelınlık uyumu :)

bence zevk meselesi kimi sarı saş beğenir kimi koyu ..mesela ben kahve tonlarında düşünüyrum bakalım artıkk

ama bir kızın hayatının en özel günü değil midir o gün. düşünsene herkes süslü püslü, en şık en güzel kıyafetleriyle, en güzel makyajlarını yapıp gelecek. tamam sade olmak güzel de ne biliyim düğün gecesi nasıl güzel olacaksa insan öyle giyinmeli bence. sonuçta o gecenin en güzeli "gelin" olmalı bence.

en guzeli gelin olmalı kesinlikle zaten orada hemfıkırız ama guzellıgı makyajla abartıyla karıstıran cok hemcınslerımız var..
agır sac ve makyaj hem resimde hem vıdeo da yaslı ve sonuk cıkıyor..
bence dugun gununden 10 gun evvelinde ıyı bır cılt ve sac bakımı bıle sahane olacak

bej tonlarında gelinlik giyicekseniz ozaman açık renkler düşünebilirsiniz

gelinliğe koyu renk yakısır demek pek yerinde olmaz hatta belli bir renk yakısır demek yerinde değil
tenin neyse ona uygun saçların vardır zaten

gelinlik dediğiniz beyazdır ve her renk de olur yani
ayrıca ben sarı severim diğeri siyah
siz kendinizi nasıl hissediyorsanız güzel odur.

Şahsen ben sarı saç ve beyaz tenli bir gelin olmak istiyorum. Hatta bunun için yaza yakın zamanda olmasın, yanıklarla uğraşmayayım derdim bile var.
Klişelere takılmayın bence. Millet koyu renk saç yakışır diyor diye bğendiğiniz saçınızı değiştirmeyin.
1 gün için asla kalkışmayacağım bir şey.
Normal zamanda da beyaz rengi kullanıyorum. Beyaz tenli olmama rağmen çok güzel duruyor. Sıkmayın canınızı.:)

Ben nişanda sarışındım kendimde açık tenliyim gelinlik hoş durmucak o yüzden daha çarpıcı olmak adına koyu renk yaptım saçlarmı

ben sarıdan döndüm 1 hafta oldu. biraz alıştım gibi ama sarı saçlarımı özlüyorum.
Allah nasip ederse bende sarışın gelin olmak istiyorum.

bende sarışın gelin olurum diyordum ama fikrimi değiştirdim
artık gözüme koyu renk saçla gelin olup topuz yaptıran gelinler daha hoş geliyor şöyle koyuuu bir kahverengi yapabilirim ya da simsiyah
ALLAHIM nasip ederse o günleri görürsem tabi ki AMİN

cok sevinirim canım cunkü kafamda bir model belirlemiş değilim

babam gelinlik ureticisi gelinlik modelleri hakkında cok genıs bilgi birikimim var.. su bi gercek ki her sac modelını her gelinlige uyduramazsın kafandaki gelinlik modellerini bana bıldırırsen sana sac tasarımı hakkında bılgı verebilirim 2 ay sonrra dugunum var rabbım ızın verırse bende derım bı arastırma ıcerısındeyım

İşte ben bu pişmanlığı yasamak istemiyorum
Ama suda var canım baktım koyu olmadı 2 ay sonra aynı rengime dönerim :)

ama bu sekılde ani renk donusumlerı sacının kımyasına aykır, dokulmeler yanmalar ve kopmalar yasayacaksın... koyu tonlardan acık tonlarayumusatarak gecis yapmalısın arkadasım yazık saclarına

hadi ya ne kadar sanslısın baban en güzel gelinliği sana yapar şimdi :))

valla topuz istiyorum canım dağınık olmıcak sanırım sıkı bir topuz cunkü açık bırakırsam boyumu kısa gösterir o yüzden topuz olması terichim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…