Düğün stresi heyecanı korkusu

Melodika55

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2023
24
4
30
Merhaba arkadaşlar 10 Ağustosta düğünüm var. Ama içimde gereksiz bir korku heyecan stres var. Düğün günü sakinleştirici almayı bile düşünüyorum. Sizin tecrübeleriniz nelerdir düğün günü sakinleştirici alan var mı

Düğün yapmadım, nikâh töreni ve aile yemeği etkinliği ile evlendim, o bile çok stresliydi 😀
İnsan kendi düğününde eglenemiyor. Mümkün olduğunca etrafında sakin, sevdiğin, seni anlayacak kişileri bulundur.
Bende bu şekilde istiyordum ama eşim organizasyoncularla iş birliği içinde olduğu için maalesef biraz mecbur kaldık ama düğün gözümde büyüyor stres oluyorum en son sakinleştirici alayım dedim

Bende bu şekilde istiyordum ama eşim organizasyoncularla iş birliği içinde olduğu için maalesef biraz mecbur kaldık ama düğün gözümde büyüyor stres oluyorum en son sakinleştirici alayım dedim
Öylesi de stres böylesi de. Bu işi stresli olmadan atlatan gamsizdir 😀 mutluluklar dilerim.

Merhaba arkadaşlar 10 Ağustosta düğünüm var. Ama içimde gereksiz bir korku heyecan stres var. Düğün günü sakinleştirici almayı bile düşünüyorum. Sizin tecrübeleriniz nelerdir düğün günü sakinleştirici alan var mı
Sakinleştirici alma saf gibi bişey oluyorsun kuzenim de almıştı pişman oldu sonra heyecan falan kalmıyor öyle demişti

Ne için stres oluyorsunuz? Kalabalığın önüne çıkmak mı yoksa evliliğin kendisi mi anlamadım

Kalabalığın önüne çıkmak, bayılmak , kalp krizi geçirmek , sevdiğim birine bir şey olması vs
Durduk yere niye kalp krizi geçiresiniz ya da birine bir şey olsun? Ya da olursa bunu engelleyebilecek misiniz ki olamamış bir şey için stres yapıyorsunuz? O dedikleriniz düğünde değil de şu an bile olabilir. Bence bu konu da destek alın bir uzmandan

Tabiki stres yapmanız normal ama nasıl düşünürseniz öyle olur, onu çekersiniz.
Rahatlatmanız lazım kendinizi.
En özel gününüz sonuçta, bir kere yaşayacaksınız ve tekrarı olmayacak. O günü kendinize de davetlilere de zehir etmeyin.

X