Düğün için Kır bahçesi, Çay bahçesi araniyor /İstanbul'da

DoktoraGittim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
102
0
Arkadaslar selam,

Haziran sonunda dugunum olacak kismetse acik hava da olsun istiyorum ancak yemekli yerlere baktigimda kisi basi min.30 ytl basliyor ama bizim butcemiz bu kadarina el vermiyor cunku kisi sayimiz accik yuksek (500kisi)...

hani soyle ayaklari cimene basan onerebileceginiz bir cay bahcesi / kir bahcesi vb onerebileceginiz bir mekan varmidir ? :uhm:

suan ciddi anlamda mekan bulamama problemi yasamaktayim :çok üzgünüm:

moralim bozulmakta senağlama

yardimlariniza ihtiyacim var...

simdiden tesekkurler....

istanbul anadolu yakasında aydosta bu tarz bir yer var.arkadaşımın kendi yeri düğünüde orda oldu.bir de uğur mumcu daki mesire alanları var.ama sana yakın mı uzakmı bilemiyorum tabi.
mutluluklar dilerim.

istanbul anadolu yakasında aydosta bu tarz bir yer var.arkadaşımın kendi yeri düğünüde orda oldu.bir de uğur mumcu daki mesire alanları var.ama sana yakın mı uzakmı bilemiyorum tabi.
mutluluklar dilerim.

arkadasim fiyat nedir aydos ta ki yer icin ortalama sence? ugur mumcu da olabilir...suan uygun fiyatli alti cimenli her yer olabilir yerimseniben

beykoz belediye tesisleri güzel bir yer. fiyatları dışardan gidenler için çok uygun. herhalde organizasyonlarda da dışarıya göre uygun fiyat verirler.
hem ayaklarının çime basabileceği bir yer.

X