Aile Planlaması düğün gününe denk gelen adet dönemini ayarlamak için..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
yakın arkadaşım içn gitmiştik. sağlık ocağından ücretsiz verdikleri bi hap vardı...onu kullanmasını önermişti arkadaşıma..ama forumlarda ücretsiz verilenlerin çok yoğun hormon olduğu yazıyor..bir de arkadaşım ekstra çok kilo verdi o ilacı kullandıktan sonra...şimdi bıraktı ama hala kilo alamıyor

canım ben danışmak için gidebilirsin demek istedim.zaten hormon seviyesi en düşük olan yasmin bence en iyisi.

ayrıca bu benim kişisel görüşün
ilk zamanlar eşin korunması çok zor olur bence romantizm açısından
ne bileyim bence böyle

yakın arkadaşım içn gitmiştik. sağlık ocağından ücretsiz verdikleri bi hap vardı...onu kullanmasını önermişti arkadaşıma..ama forumlarda ücretsiz verilenlerin çok yoğun hormon olduğu yazıyor..bir de arkadaşım ekstra çok kilo verdi o ilacı kullandıktan sonra...şimdi bıraktı ama hala kilo alamıyor

sana bi tavsiyede daha bulanıyım doğum kontrolü için iğneler var 3 aylık 1 aylık onlardan uzak dur özellikle 3 aylık olandan. kuzenim kullandı 3 ay hasta olamadı ara ara lekelenme oldu lekelenmelerde 10 gün falan sürdü yeni evliydi bide pişman oldu sonra yasmine başladııı....

ayrıca bu benim kişisel görüşün
ilk zamanlar eşin korunması çok zor olur bence romantizm açısından
ne bileyim bence böyle

canım sana katılıyorum özellikle bebek istemeyenler için hap garantili ama en az 1 ay önce başlamak şart tabikiiii...bu arada hamilesin sanırım tebrik ederim darısı başımıza artıkkk....

canım sana katılıyorum özellikle bebek istemeyenler için hap garantili ama en az 1 ay önce başlamak şart tabikiiii...bu arada hamilesin sanırım tebrik ederim darısı başımıza artıkkk....

çok sağol canım Allah sana da nasip etsin
ben de 1 ay ya da 2 ay önceden başlamıştım
sonra bıraktım eşim korunmaya başladı
sonra da korunmayı bıraktıktan 1 ay sonra hamile kaldım çok şükür

çok sağol canım Allah sana da nasip etsin
ben de 1 ay ya da 2 ay önceden başlamıştım
sonra bıraktım eşim korunmaya başladı
sonra da korunmayı bıraktıktan 1 ay sonra hamile kaldım çok şükür

ayyy ne güzel ya ben yasmini bırakalı 1 yıl oldu geçen aya kadar eşim korunuyodu bizde geçen ay denedik olmadı bu ay olur inşallah....canım sağlıkla kucağına alırsın inşallahhhh görüşmek üzere burdaki konuyu dağıtmıyımm yerimseniben

konuyu dağıttık kusura bakmayınn

çok teşekkürler kızlar...dışardan ne kadar açık görünsem de soramıyorum böyle şeyleri yakınımdakilere...utangaç değilim aslında ama...bu konularda açılmak biraz zor oluyor..yarın doktorla görüşüp gerekirse yasmin için danışıcam...
bu arada ''katrem'' Allah nazarlardan saklasın seni de bebeğini de. mutlulukla kavuşursun inşallah bebeğine...daha çok mutluluklar diliyorum...
düğün stresinden midir nedir duygusal anlamda iyice değiştim bu aralar.. bana çok iyi geldiniz:)

çok teşekkürler kızlar...dışardan ne kadar açık görünsem de soramıyorum böyle şeyleri yakınımdakilere...utangaç değilim aslında ama...bu konularda açılmak biraz zor oluyor..yarın doktorla görüşüp gerekirse yasmin için danışıcam...
bu arada ''katrem'' Allah nazarlardan saklasın seni de bebeğini de. mutlulukla kavuşursun inşallah bebeğine...daha çok mutluluklar diliyorum...
düğün stresinden midir nedir duygusal anlamda iyice değiştim bu aralar.. bana çok iyi geldiniz:)

canım biz herzaman burdayız istediğin herşeyi sorabilirsinn....

amin canım
Allah razı olsun
düğün öncesi insanın psikolojisi çok değişiyo
herşeye kulağını tıka mutlu ol
nişanlınla iyi geçinmeye bak kavuşmaya az kaldı
Allah hayırlı mutlu bir evlilik nasip etsin

amiinnnn...hepimize..olanlara daha çok olmayanlara da bian önce nasip etsin bu mutluluğu nasip etsin inşallahh

Benimde 2ay sonra düğünüm var ve düğünden 1gün önce regl olucam maalesef ve benim regl dönemlerim hepsancılarla dolu kabus şeklinde geçiyor ne yapıcam nasıl önce getirebilirim bilmiyorum nolur yardım edin...Acaba yasmin fln kullanmaya başlasam erken gelir mi?:KK50:

X