Dudak Makyajı Dudaklarnz ruj srmeynce soluk renklyse ve inceyse buyrun buaraya kzlaaarr :)

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

alev858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
609
0
kızlar ben söle yapıorum ilk önce 20 kere dişlerınızle dudaklarnızı sıkın tabi ısırmayaın sadece sıkştırın snra bal sürün beklesin 10 dk ondan snra temiz diş fırcasyla dudaklarınızı fırçalayan ve etkiyi görün :):):nazar:yerimsenibena.s.

sağoL canım deneyeLim bi bakaLım 20 kere sıkıştırdım az önce kızardı dudakLar sırnaşık şey

fırçaladıktan sonra balı sürün kızlar hem tahriş olmazlar hemde aralarına bal girer onları dolgun gösteriropuyorumnanaktan

hihoyyytben de yapiyorum bunu ama ben isirmadan sadece fircaya bal ve zeytin yagi damlatip dudaklarimi fircaliyorum hem dolgunlasiyo hem ben dudaklarimi stres olunca kopariyorum farkinda olmadan onlari duzeltiyo ama ben yine mahvediyorum:bbo:

merhaba. dudaklarım aslında ince değildi fakat dahada dolgun görünmesini istediğim için hihoyyyt bu uygulamayı bizzat denedim ve gerçekten işe yaradı ! delikafadulden kesinlikle dolgunlaştığını farkettim. bu konuyu paylaşan arkadaşımıza verdiği öneriler için teşekkürlerimi iletiyorum. a.s.

benım dudaklarım zaten baya bi dolgun ama ben dogal bı pempesi olsun istiyorum onun icin birsey var mı acaba

fırçaya bal ile zeytn yğı sürüp mü fıraçalasak yoksa fırçaladıktan snra mı bal sürsek :uhm: :uhm: :uhm:

merhaba. dudaklarım aslında ince değildi fakat dahada dolgun görünmesini istediğim için hihoyyyt bu uygulamayı bizzat denedim ve gerçekten işe yaradı ! delikafadulden kesinlikle dolgunlaştığını farkettim. bu konuyu paylaşan arkadaşımıza verdiği öneriler için teşekkürlerimi iletiyorum. a.s.

rica ederim hayatım :)

fırçaya bal ile zeytn yğı sürüp mü fıraçalasak yoksa fırçaladıktan snra mı bal sürsek :uhm: :uhm: :uhm:

yok cnım bak bal sür beklesın 10 yıka daha snra fırcala dudakları en son zeytn yagı sür ki nemlendrsn daha snra onu da yıkar ruj vs sürersn :):icecream:

canlarım kalıcı dolgunluk dienler ; yani tabiki kalıcı dolgunluk olmaz ama etkisi büyük ve baya zaman gdio hee indigini hisstegnz anda yıne sıkmaya başlayın dişlernzle yıne aynısı olcaktır .. :)
-etkisi hemen gösterılıomu dien ark.. evet cnm yaptgn anda gösterio .

X