Dudak Makyajı Dudaklarm ar derecede yiyorumm...

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
kızlar aynen bende bu hastalığa sahibim çok beter bişi.:KK43: bi ara hiç hoşlanmadıgım birisini dudagını yerken gördüm we resmen tiksindim bi süre ona benzememek için yemedim ama çok uzun sürmedi çünkü istem dışı bişi.bence de acı ruj yok.bi çare lütfen.acı biber mi sürsek ne yapsak :))

ben artik sürekli bepanthen sürüyorum hem cabuk toparliyor hemde yemeyi engelliyorum, kendimi astim biraz dudaklarim kremli olmasada yemiyorum ama sykinti stres olunca basliyorum yine, birde pötür pötür olunca

ya aynı sorun bendede var dudaklarımı herzaman yiyiyorum.ama bi türlü çare bulamıyorum çünkü alışkanlık haline gelmiş artık.ama buradaki tavsiyeleri dikkate alacam.teşekkürlerra.s.

he he dudaklarını yemekden baya şikayetçi olan varmış yaf::KK70::KK70:
napalım artıkk böle idare etcezz ben hala bırakamadımm şimdi bile yiyodumm fark edince bıraktım:KK43::KK43:

bende kendimi bildim bileli yerim dudağımı. çok kötü bir durum. ama alt dudağım sadece. kesin bir çözümü bilen varsa söylesin lütfen. acı ruj var mı gerçekten. bazı dolgınlaştırıcıların acı olduğunu duymuştum. öyle bişey varsa onu kullanalım. ellemek istemiyorum artık dudağımı.

bende çok yiyorm ya acıyo kanıyo ama yinede bırakamıyorum nasıl bişise bu =(

ruj sürüyorm bende ruj olnca dudağmda yemiyorm

aynen bende de var, malesef sinir stresten kendimizi yiyiyıruz artık :))) gündüz çalışıyosan koyu renk ruj sür ve rujunu tazele.. eğer soyuluyolarsa bi peçeteyle dudağını sil kuruyanlarda dökülsün sonra nemlendirici ve koyu renk rujunu sür.. Ama eğer evdeysen mutlaka sakız çiğne. gerçekten en etkili basit yöntem bu.. ben ağzımdan düşüemüyorum evde,atıyorum bi vivident hem stresi alıyo hem dudaklarımdan uzak duruyorum böylece :)

bende yiyorumbilmiyorumkismile
bide elimle koparıyorum bazen stesten neremi yolcağımı şaşırdım

X