Dudak Makyajı Dudaklarm ar derecede yiyorumm...

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

duyguud

HeR şEy çOk GüZeLL.......
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
957
7
mrb kızlar, ya dudak yeme hastalığına tutuldumm resmmen, hastalık diyorum çünkü artık hastalık oldu.Dudaklarım zaten dolgun bide yiyince daha bi tuhaf oluyo yemiycem diyorum, söz veriyorum kendime yine yiyorum acayip bi takıntı oldu.Ya yaklaşık 1 senedir bu böylee çokk sinir oluyorum kendime sabah kalktığımda acıyo dudaklarım allahdan şekli falan bozulmuyo ama yerken çirkin bi hal aldığımı biliyorumm...
nys kızlar yardım edin şu illet alışkanlıkdan kurtulmamaa....
tşkler şimdiden ilginiz içinnna.s.a.s.

ben kullanmadım ama galiba acı rujlar var onlardan alabilirsin....:eek:

sürekli krem sür dudagina belki kremli diye yemezsin bende yapiyordum ve hala daha yaparim bazen ama benimkisi kuruluktan

Ben genc kizligimdan beri yerim dudaklarimi.
Millet tirnagini yer bende dudagimi.Hayatim boyunca
hic tirnak yemedim ama bu dudak yeme huyunuda birakamiyorum.

bende hep soyuyorum dudaklarımı napıyım ama sürekli soyuluyor.bana da bir çareeee

çok lanet bişey canım bende yakalandım ona. kabuk kabuk oluyor ve sürekli koparma ihtiyacı duyuyorsun. sevgilim yiye yiye dudağın kalmayacak diyordu artık. neyseki sürekli koyu tonlarda ruj sürerek atlattım. sende dene istersen..

ben kullanmadım ama galiba acı rujlar var onlardan alabilirsin....:eek:

bahsettiğin rujun adını biliyor musun ?? ben de fena halde dudaklarımı yiyorum, ölü dokuyu geçtim canlı bölümlerini bile kopartıyorum resmen... böyle bir ruj varsa etkili olur belki..benneyaptımki

öyle bir ruj yok canım karıştırdınız heralde..
tırnak yememek için acı ojeler var o kadar...
koyu renk ruj ya da koruyucu sürün dudakalrınıza..

bende cok yıyorum dudaklarımı.bazen farketmıyorum bıle.ve canım yanıyo.ben resmen oyuyorum artık.hakıkaten hastalık gıbı.ama hıc bır caresı yok bence.beyınde bıtırmek lazım

aynı problem bende de var, hem çok kötü görünüyor yerken hem de sonrasında yara yapacak kadar abartıyorum bazen ben, yememek için de ruj sürüyorum ama sonra boşverip yine yiyorum.

ruj sürmek mantıklı aslında ama bir süre sonra o da gidiyo. sakız çiğnemeyi deniyorum. ağzım oyalansın diye ama bir süre sonra yine yemeye başlıyorum. bir günde kendini toparlıyorlar sonra yine yiyorum=) kısır döngü oldu resmen=)

vallla canıkmm sormaa bende de var işde bu illet annem babam aşırı kızıyolarr ama bırakamıyorumm içini dışını hepp yiyorummm hele tresli olunca kanatıyorum resmen :KK43::KK43::1no2:

bende hep soyuyorum dudaklarımı napıyım ama sürekli soyuluyor.bana da bir çareeee

vala canımm irade meselesi diyolar ama bence alakası yukk yaa ben yemiycem diyorum sonra kaptırıyorum kendimii sırnaşık şey

çok lanet bişey canım bende yakalandım ona. kabuk kabuk oluyor ve sürekli koparma ihtiyacı duyuyorsun. sevgilim yiye yiye dudağın kalmayacak diyordu artık. neyseki sürekli koyu tonlarda ruj sürerek atlattım. sende dene istersen..

evet canımm çok aşırı pisslik bişeyy görüntüsüde kötü oluyoo bazennn koyu renk ruşuda yerim benn yaa bu takıntı varkenn:KK43::KK43:

bende cok yıyorum dudaklarımı.bazen farketmıyorum bıle.ve canım yanıyo.ben resmen oyuyorum artık.hakıkaten hastalık gıbı.ama hıc bır caresı yok bence.beyınde bıtırmek lazım

yaa bukadar bi insanın benii anlıycanıı düşünmezdimm hepimizde aynı dert ouyorumm resmenn:KK43: beyindede bitiriyorum ama işdee olmuyoo farketmeden yiyorum :bbo:

aynı problem bende de var, hem çok kötü görünüyor yerken hem de sonrasında yara yapacak kadar abartıyorum bazen ben, yememek için de ruj sürüyorum ama sonra boşverip yine yiyorum.

sendede aynı dert bacım yaa çok kötüü bi hastalık napcam bilmiyorumm ufff

ruj sürmek mantıklı aslında ama bir süre sonra o da gidiyo. sakız çiğnemeyi deniyorum. ağzım oyalansın diye ama bir süre sonra yine yemeye başlıyorum. bir günde kendini toparlıyorlar sonra yine yiyorum=) kısır döngü oldu resmen=)

ruj sürmekde geçicii ya:KK43:evet sakız çiyneyince yemiyorum ama yorulupda bıraktığımda direk dudaklarım yapıyo zakız vazifesinii normal duramıyorumm artıkk:KK43:

valla kızlarr bi ben sanırdımm bu illetin ben olduğunu:):)
ama baya arkadaş varmış bundan şikayetci olann..
bbuna bile sevindim inanın..
artıkk yara olmaya başlıyo dudaklarım ve sabah kalktığımda çirkin görünüyoo..
oymaya başladım yiyorumm ve kanatıyorum artık sakız çiğnemekde faydalı olmuyo sakızı atınca tekrar başlıyorumm beyinde bitirmek lazım evet ama bitmiyoo normal duramıyorum artıkk devamlı yiyorumm ..
nys saolun kızlar topluu msj atmak istedim beceremedimm böyle uzattım kusura bakmayın

kızlar bende de aynı sorun var dudaklarımı yiyoyorum:KK43: şu an 23 yaşındayım ve çocukluğumdan beri yapıyorum bunu. bu güne kadar hiç takındı olduğunu düşünmemiştim:KK43: bırakamam herhalde bu yaştan sonra ne yapsan ki:uhm:

X