dudaklarım çok büyük

sen varya delirmişsin :) resmde dudaklarnı uzatmşsın yinede normal duruo.senin ki geniş diil.dolgun we dozunda .htta gayet başarılı =)

sen varya delirmişsin :) resmde dudaklarnı uzatmşsın yinede normal duruo.senin ki geniş diil.dolgun we dozunda .htta gayet başarılı =)

benim ortalara dogru arap bacı kıvamını alıorrr böyle senin orantılı daha hoşşş
alsanaalsanasmile

aaa millet kalin dudak ister sen ince istiyosun:)
cnm fotonada baktim gayette güzel neresi kocaman???

Saçlarına bittim akannehir

ayyy sağoll canmmm
valla mutsuzdum saçtan yana son dönemm
en son sıyahtan karamele dönunce dıodumm hepten oldu calı süpürgesi
moral oldu bırazz
ama eskı halı aaahh ahh kalcama kadardı kırıksız 3 sene önceydi tabiii

dudakların gayet güzel canım daha küçük görünsün diyosan, dudak çizgisinin içinde kalacak şekilde koyu renk rujları tercih et, simli, parlatıcılı yerine, mat rujları tercih et, o zaman daha küçük görünür.

Kuzum delirdin mi sen?Allah aşkına senin dudakların ideal zaten.
Büyük falan değil ki?
Benimkiler daha büyük o zaman benim oturup ağlamam lazımsempatiksalakcinni

siz daha benimkini göremdiniz gercekten tam arap dudagi delikafadulden bi ara koyarim bende resim cekip froshtiya ve lipstich dudaklariniz gayet güzelll froshtiya sen biraz demet senere mi benziyosun, resimde öyle duruyo

canım yaa benimkiler de ince baya ben de böyle sevmiyorum ama bence çok şanslısın değerini bil ben de 1.73 boyundayım boyumu hiç sevmiyorum çok uzunum diye ama herkeste deli misin çok güzel diyor kaydirigubbakcemile3

Dudakların kalına girmez ki :26: Gayet normal, orantılı .
Ben bile keşke dudaklarım daha da kalın olsaymış diyorum Angei'yi görünce iç geçiriyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…