Dudak Makyajı Dudakları dolgunlaşanlar?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Kumralada_01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
174
0
Merak ediyorum dudaklarını dolgunlaştırmayı başarabilenler var mı? Böyle bir şey mümkün mü yani? Başardıysanız ne yaptınız bilgilendirirseniz sevinirim.

benimkiler zaten dolgun bebekken demişler güzel dudaklı olcak diye :p
son 2 senedir falan aklıma gekdiği zaman yatarken vazelin sürerim dudaklarıma cok daha dolgun oldukları kesin. angie nerdeyse

Ben aklıma geldikçe dudaklarımın arasına küçük bir kurşun kalem yerleştirip hareket ettiriyorum.Hem yüzü şekillendiriyor hem de dudakları öne doğru itiyor.Ama ben uzun süredir yapıyorum.Bu aralar bir güzellik merakıdır gidiyor:kedi:

O hareketi bende yapıyrdum bi aralar unutmuşm yüz yogası hareketi htta işe yrayabilir, bi gelişme var mı dudaklarında?

evet canım belirgin şekilde hem de.Ben üç aydır falan yapıyorum.Haftada iki gün falan unutmuşluğum vardır.Onun dışında günlük on dakika yeterli.Dudaklarım epey dolgunlaştı.Tavsiye ederim.Ama uzun süre devam edilmeli.

Ben bigün boş boş odamda oturuyodum,ne yapsam ne yapsam.Sonra aklıma geldi,dolaptan aldım acı biber turşsunu.Sürdüm sürdüm tık yok sempatiksalakcinni Dedim bu fayda etmiyorsa botoks neyin hiç fayda etmez kaydirigubbakcemile2 Sonra annem geldi sen ne yapıyorsun işin mi yok bakışını attığını anladığımda "Ama acımıyor" dedim oda "Aniden yanar" dedi.Tabi ben hala sürüyorum hatta biberi o acı suyuna bandıra bandıra sürüyorum.Aman Allah'ım sonra bir yanmaya başladı yok böyle birşey eyvahedigeldismile Ama bi baktım dudaklarım kocaman çok güzel oldu.Ti bunun gibi Yıkıcam ama dudaklarım söncek,e yıkamazsam da dudaklarım çok fena yanıyordu onun acısı.. mafoldumben Sonra silmek zorunda kaldım tabi,Allah kimseyi böyle 2lemler içinde bırakmasın :a015:

kızlar sabah ruj sürmeden evvel dudaklarınızı diş fırçasıyla fırçalarsanız,bi de havluyla bastıra bastıra silerseniz bi kaç dk ,kadar dolgun oluyomuş die okumuştum vakti zamanında. bi de ben tam kenarlarının üstüne koyu renkli ruj sürerim çerçeve gibi tam böyle daha da belirginleşmiş oluyo.

X