Dudak Dolgusu

blackonblack

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2015
19
8
Dudak dolgusu yaptiran varmi? Nekadar süre kaliciydi sizde? En korktugum ilk bakista dudaklarim dolgulu oldugu beli olmasi. Burun estetiginde dogal yapmasi ile 1 numarali güncel bey dudak dolgusundada öyle mi? Cok hafif bir dolgu yapmasi mümkünmüdür

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle olduğu söyleniyor. Ben de burun dudak ve göğüs yaptırmak istiyorum sırayla. Sitesinde 4-6 ay kalıcı diyor dudak için. Daha fazla kalıcı olamaz mı acaba :/
Eger fiyat yüksekse napicam bilmiyorum.
Doğallık konusunda da bir videosunda söyledi belli yerler varmış oraya uygulanması gerekirmiş böylece yapay veya ördek dudak olmamış . Zaten yapılmadan önce 3d simülasyonla gösterir sana nasıl olacağını

Merhaba,

Ben hastası idim. Kalıcı olmayan çeşitli işlemler yaptırdım; botoks gibi ..
Çok mükemmel sonuçları yoktu.
Ama ilk ona işlem yaptırdığım için bir alışkanlık olarak devam ettim ve bu işlemler için uçakla istanbula geliyordum.

Gelmeden mutlaka randevularımı teyit etmelerini isterim, ofisini arayarak.
Bana teyit verdiler.
Ben de her zamanki gibi uçak biletimi aldım, yola çıktım ve istanbula geldim. Tam ofislerine ulaşmak üzereydim ki bir telefon geldi... Asistan şu bilgiyi verdi: "efendim tüm randevular iptal edilmiş " o gün cerrahi kongresi varmış" "dün gece acil bir durum çıkmış ve doktor bey acil operasyona girmiş kendisine ulaşamıyorlarmış" ????
Ben de sabah aransaydım veya mesaj atılsaydı biletimi açığa alırdım. Sırf bu işlem için gelmezdim.. Buna bir cevap verilmedi..
(Bir de kongre varsa ve tüm doktorlar orda ise neden o güne randevu veriliyor? dedim : bu durumda 32 hasta varmış)

Velhasılı kelam:
Sorun çözümü için veya telafi için geri aranmadım. Hoş bir tutum da değildi. Değersiz hissettirdi bu tavır doğal olarak.

Tekrar asla gitmem. (Çünkü gidersem yarı yolda kalabilirim yine )
Tavsiye de etmem.

Çünkü güven önemli bu tür işlemlerde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…