Dudak dolgusu

Hayatiminanlami3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2021
662
512
33
Noluuuurrrr konumu taşımayın,kızlar dudak dolgusu yaptırmak istiyorum minicik 1ml kadar yaptiranlara eli hafif ve işinin ehli neresi var İstanbul'da sormak istiyorum,birde acısı ne gibi ben çok ödlek,korkak ve tatlı canlı biriyim acayip korkuyorum cokmu açıyor nekadar sürede bitiyor işlem bilen yazsın nolur🥲🥲🥲🫶

Konya da yaptırdım, çok memnunum (dudak yemekten konuşurken yamulan ağzım düzeldi), evet acıyo bence ama değiyor da (konu da taşınır sanki)
Nasıl acıyor nasıl bı acı nıye acıyor😂 ne kadar dayanıyor
Hangi dolgu malzemesıydı
Ne kadara yaptırdınız

Ay bu konularla alakam da yok ama illa bilicem herkes benle paylassın🥹🥹🥹

Nasıl acıyor nasıl bı acı nıye acıyor😂 ne kadar dayanıyor
Hangi dolgu malzemesıydı
Ne kadara yaptırdınız

Ay bu konularla alakam da yok ama illa bilicem herkes benle paylassın🥹🥹🥹
Acı bence son konu olacak mevzu 🙄😁 doğal olması, ücreti.. daha önemli konular. Şubatta yaptrmuştım, hala anlayan oluyor ama gördüğüm kişilerle karşılaştırınca bence doğal işlemim (kalıcı da yani gayet). Ankarada çok bilinen yerler 5-6 bin ücret verirken 12,800 e yaptrdım ben konya da. Kadın barkodunu verdi kullandığı ürünün, çok güvenilir zaten o yüzden de tercih ettim (dermatolog, farklı işleme arkadaşım girmişti). Dediğim gibi dudak yemekten bi taraf içeri girmiş gibi bir asimetri vardı, o da düzeldi ben memnunum

Benim doktorum ağız içine iğne yapıp mis gibi uyuşturuyor, hiçbir şey hissetmiyorum. Ama kontrolde ufacık daha ekleyim dedi, gözümden yaş geldi. Yaptıracağınız yere iyice sorun, sadece uyuşturucu kremle uyuşturuyorsa yaptırmayın, iğneyle ağız içinden kim uyuşturuyorsa ona yaptırın.

Peki kaç dakka sürüyor acaba birde yapılırken bağırsak doktorun eli kayarmi🥲
Yani iki seans oldu, çünkü iğne batırmaya başlarken daha ödemler oluşuyor, doktor anlayamıyo ödem inmeden eşitliği. İkinci seansta da o dengesizlikleri gideriyo, 15 er dk dan yarım saat sürmüştür ikisi sanırım. Ay kaymaz heralde bilmem ki bu kadar korkuyosan bi asimetri yoksa da yaptırma madem elzem de değil ki

Acı bence son konu olacak mevzu 🙄😁 doğal olması, ücreti.. daha önemli konular. Şubatta yaptrmuştım, hala anlayan oluyor ama gördüğüm kişilerle karşılaştırınca bence doğal işlemim (kalıcı da yani gayet). Ankarada çok bilinen yerler 5-6 bin ücret verirken 12,800 e yaptrdım ben konya da. Kadın barkodunu verdi kullandığı ürünün, çok güvenilir zaten o yüzden de tercih ettim (dermatolog, farklı işleme arkadaşım girmişti). Dediğim gibi dudak yemekten bi taraf içeri girmiş gibi bir asimetri vardı, o da düzeldi ben memnunum
Konya’da kime yaptırdınız, merak ettim.

Fiyatı önemli değilde evet iyisinden olması ve acı çok çok çok az olsun

Benim doktorum ağız içine iğne yapıp mis gibi uyuşturuyor, hiçbir şey hissetmiyorum. Ama kontrolde ufacık daha ekleyim dedi, gözümden yaş geldi. Yaptıracağınız yere iyice sorun, sadece uyuşturucu kremle uyuşturuyorsa yaptırmayın, iğneyle ağız içinden kim uyuşturuyorsa ona yaptırın.
Siz nerde yaptirdiniz acaba istanbuldaysa özelden yazarmisiniz bana 🙏

Fiyatı önemli değilde evet iyisinden olması ve acı çok çok çok az olsun
Yani ücreti kalıcılık süresini çok etkiliyo sanırım, dolgu malzemesi kalitesi burdan anlaşılabiliyor (ankarada güvendiğim çok iyi bir uzman da 15 bin demişti mesela, ben de biraz pimpirilliyim, ille iyisi olsun bana iş çıkarmasın, sağlığımı etkilemesin diye titizlenirim biraz). Yukarda arkadaş yazmış, iğne ile uyuşturma seçeneğini sorun madem bide görüşürken

X