Dudak dolgusu

dilek5353

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
2
0
29
İlk dudak dolgusu yaptırdım bugun 3.günüm ödemelerim indi fakat ödemlerle birlikte dudağımda inceldi. Şuan istediğim dudak görünümüm yok. 10 gün sonra doktor kontrol verdi. Kontrole gittiğimde doktor dolgu yapıyor mu?? Dolgu yaptığında ekstra ücret mi veliyor bilginize ihtiyacım var☺️

İlk dudak dolgusu yaptırdım bugun 3.günüm ödemelerim indi fakat ödemlerle birlikte dudağımda inceldi. Şuan istediğim dudak görünümüm yok. 10 gün sonra doktor kontrol verdi. Kontrole gittiğimde doktor dolgu yapıyor mu?? Dolgu yaptığında ekstra ücret mi veliyor bilginize ihtiyacım var☺️
Normalde almaması lazım. Ama bu doktordan doktora değişir. Kontrolde olmayan yerleri düzeltmek zorunda. Ancak siz enjekte edilen dudak kaç ml di. O da önemli mesela sana 1ml dudak dolgusu 1 bin TL der sen kabul edersin. Ama 1 ml dudak dolgusu sana yeterli gelmez doktora söylersin o sana 1ml daha enjekte edip 1 bin TL daha isteye bilir.

1 cc yaptı 5 bin tl. Ben nasıl şekil istediğimi söyledim doktora. Fakat şuan istediğim şekilde değil.

X