Dudak dolgusu(kötü deneyimim)

hatahatahata

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2017
1
1
38
Herkese merhaba,başıma gelen şeyleri anlatmaya çalışacam,açıkçası zor da durumdayım,hem rahatlamak adına hem de benim yaptığımı kesinlikle yapmayın diye yazıyorum.
4 gün önce kuaförümün olduğu yerle aynı daireyi paylaşan estetisyen ve orda bulunanların da ısrarıyla biraz da şeytanın dürtmesiyle üst dudağa dolgu enjekte edildi ki Aslında dudağım öyle yok da değildi vardı,ama insan hata yapacak ya işte,yaptım,ilk başta çok şişti morardı tabi normal dediler ödem dediler gecer dediler,ama 4 gündür bir gram ilerleme olmadı,bu 4 gün boyunca işimi yapamadım arkadaşlarım çağırdı gitmedim,Bi şekilde aileme görünmemeye çalıştım,çünkü rezalet haldeydim,ki halen öyleyim,tabi bu Zaman zarfında netten dolgu Nasıl eritilir diye araştırma yaptım durdum,bu sabah bu işleri yapan bir doktora gittim,doktor:dolgun çok ama çok kötü yapılmış senin dudağın çok güzel olmasına rağmen mahvetmişler dedi,Nasıl güzellik uzmanına yaptırır sizin gibi bilinçli biri dedi,gerçekten ben de kendime inanamıyorum,sonra doktor bu dolgunun erimesi 2 şekilde olabilir dedi,1-streoid enjekte edilir ama yani yüzde yüz eritir diyemem dedi 2-hyaluronidaz ya da iste buna benzer bir ismi olan bir madde enjekte ederm dedi ama bunun alerji yapma ihtimali çok yüksek dedi acile gitmek zorunda kalabilrsin dedi.streoid de karar kıldık,ve benim dudaklar ilk hali inmemesine rağmen yeniden şişti,morarma dahil.dayanamadım daha evvelden tanıdığım doktorlu güzellik merkezini Aradım,böyle böyle dedim,doktor hanım gördü,sabah gittiğim doktor hanımın dediği aynı şeyi söyledi dolgu çok kötü olmuş dedi,şaşırdı,hyaluronidazenjekte edilmeli fakat edemem dedi streoid var dedi komplikasyon olabilir dedi,ve şuanda ne yapılabilir diye diğer doktor arkadaşlarına sormakta,ve ben ne durumdayım,dudaklarım mor çok ama çok şiş insan içine çıkamıyorum kimseyle konuşamıyorum,şuanda saçmasapan bir olaydan,basiretsizliğimden,yanlış müdahaleden dolayı özgüvenim yerlerde,ben enerjisini bu tarz şeylere harcayacak biri değilim.ama Nasıl yaptım bilmiyorum,şimdi demem o ki,bu vb işlemleri kesinlikle ama kesinlikle doktor dışında hiçbir kimseye yaptırmayın,kesinlikle bu tarz işlemlerde ani karar vermeyin,gaza gelmeyin,çok araştırın,yapılacak dolgunun markasına kadar bilin,çünkü böyle saçmasapan bir vaka bütün hayat kalitenizi düşürebiliyor,benden şimdilik bu kadar,Hı birde tekrar paramın gitmesi ve halen gidecek olması işin başka boyutu

X