Dudak dolgusu facia!!!! (Fotoğraflı)

Ya kız niye fake foto paylaşsın. Herkesten şüphelenir oldunuz? Kimseyi zan altında bırakmamak için Doktor adı bile vermemiş.
Off çok kötü görünüyor. 😕 alerji değil ama bu. Alerjik reaksiyonda dediğim gibi kabarcık oluyor. Neden dudağınız yarısına kadar acaba? Sabahkiyle aynı görüntü. Boyut olarakta, renk olarakta hiçbir azalma yok gibi.
Ya evet bir de fake damgası yedim saçma sapan neyse şuan inanmışlardır tek bir bölgede damar patlaması olduğu için kan yayıldı o yüzden yarıya kadar. Şişlikte inme var şuan çok şükür fakat morluk hala aynı birde tenim esmer olduğu için sanırım daha bi siyahımsı oldu normalde beyaz tende morluk daha açık olurmuş. Tek korkum iz kalması pazartesi günü başka bi doktordan randevu aldım beni bu hale sokan doktorun asistanı arıyor doktor lazer atalım morluk geçer demiş bende kesinlikle gelmem iyice mahvetmesini istemediğimi söyledim içiniz rahat olsun bi kaç gün bekleyipte gelebilirsiniz falan dediler bana. Pazartesi rapor alıp gidicem oraya paramın iadesini isticem ama vermicekler gibi. Ki benden kaynaklanan bir durumda değil damarı nerden bilebilirler falan diyorlarda e doktorsun bilmek zorundasın yani böyle saçmalık yok ya. Ki kendisinin normalde yaptığı dolgularda normal iğne yeri morarmaları oluyor ben bunada tamamdım da damar patlatması çok kötü oldu.

Amin gerçekten. Benim gittiğim yer özeldi ve 2.500 tl ödedim başka bi doktora bunu 1000 tl ye de yaptırabilirdim sırf bu tarz şeyler olmasın diye gittim boşa gitti hep bir de olan oldu :KK43: yani merdiven altı olayıda yoktu bende. Doktorun kendi hatasıydı. Bu tarz işlemlerde gerçekten şans işi, güzellik salonlarına yaptırıp hiç bir reaksiyon sıkıntı yaşamayanlarıda mevcut.

Amin gerçekten. Benim gittiğim yer özeldi ve 2.500 tl ödedim başka bi doktora bunu 1000 tl ye de yaptırabilirdim sırf bu tarz şeyler olmasın diye gittim boşa gitti hep bir de olan oldu :KK43: yani merdiven altı olayıda yoktu bende. Doktorun kendi hatasıydı. Bu tarz işlemlerde gerçekten şans işi, güzellik salonlarına yaptırıp hiç bir reaksiyon sıkıntı yaşamayanlarıda mevcut.
Merhabalar Şebnem Hanım nasılsınız şuan. Dudağınıza çok üzüldüm. Bende bugün dolgu yaptırdım ve şuan çok korktum sizi görünce. Benim ki çok şişik. İner mi dersiniz ?

Öncelikle çok geçmiş olsun kütfen ankarada yaşıyorum dudak dolgusu araştırrken sizi gördüm. özelden hangi doktor ismi yazarsanız çok sevinirim. sizi izlemeye aldım iszde beni izlemeye alırsanız sevinirim. son durumunuz nedir tekrar çok geçmiş olsun canım.

Eki Görüntüle 2815572 Eki Görüntüle 2815572 Eki Görüntüle 2815572 dün dudak dolgusu yaptırdım 1cc. Juvaderm dolgu damara denk geldi patladı şişti morardı çok pişmanım nasıl geçer bu morluk kan oturdu resmen bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi sadece krem verdi antibiyotikli
iz kalır diye geçmez diye çok korkuyorum. Doktora uzman birine yaptırmıştım bide tam bir fiyaskoo:KK43:
Ve doktor geçeceğini iz kalmayacağını söyledi doğrumu bilemedim hiç başınıza geldimi tekrar gidesim bile yok ağlıyorum şuan
Dudak dolgunuz nasıl sonuçlandı peki, bugün yaptırdım ve aynen mosmor aşırı şiş

Üzerinden tamm 1 sene geçti.
ama o morluk benimle 2 ay kaldı arkadaşlar günden güne erimiştim geçmicek diye ama çok şükür şuan tek bir iz bile yok dudak dolgumda eridi hafif kaldı. tekrar yaptırırmıyım derseniz yaptırmam benim psikolojim daha önemli :) korkmayın morluktan şişlikten şişlik zaten en fazla 10 gün kalır benim kadar morluk yaşamadıysanız en geç 2 haftaya geçer ve lütfen yaptıracak arkadaşlar dr. Pınar cömerte ve dr.hüseyin çiçeğe hiç bir işlem yaptırmasın iyi arastırın ve herşeyden önce kendinizi sevin ben böyle daha mutluyum daha güzelim.

Verilmiş sadakan varmıs ya damarı patlatmayıp damara enjekte etseydi dudak cürüyüp düşecekti, bir plastik cerrah ancak damar sistemine hakim olabilir o da titiz biriyse önünüze gelene dolgu yaptırmayın çok masum bir işlem degil kalıcı olmadıgı da söyleniyor

Yok 1 cc eklettirmiş. Sonra reaksiyon olmuş, şişmiş.
Ben hatırladım konu. Çok üzülmüştüm. Bir de o telaşesinin içinde fake dediler kız. Neyse düzeldiğine çok sevindim. Geçmiş olsun. Yine verilmiş sadakan varmış. 🙏🏻

arkadaşlar bana da yardım edin nolur. benim de fotograftaki arkadaş gibi(dudaklar simetrik görünüyor) tek taraflı morarma var. dudak içine ve bıyık bolgesine de gidiyor ve benim morarma üst dudakta. bu durum geçermi? dudağı nişantaşında bir doktora ve juvaderm marka kullanarak yaptırdım. geçmesi için ne yapayım arkadaşlar pzt işe gitmem lazım. teşekkür ederim.

X