Dudak dolgusu facia!!!! (Fotoğraflı)

sebnemklc

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2021
40
28
27
Dudak dolgusu faciası
image.jpg
image.jpg
image.jpg dün dudak dolgusu yaptırdım 1cc. Juvaderm dolgu damara denk geldi patladı şişti morardı çok pişmanım nasıl geçer bu morluk kan oturdu resmen bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi sadece krem verdi antibiyotikli
iz kalır diye geçmez diye çok korkuyorum. Doktora uzman birine yaptırmıştım bide tam bir fiyaskoo:KK43:
Ve doktor geçeceğini iz kalmayacağını söyledi doğrumu bilemedim hiç başınıza geldimi tekrar gidesim bile yok ağlıyorum şuan

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2815572 Eki Görüntüle 2815572 Eki Görüntüle 2815572 dün dudak dolgusu yaptırdım 1cc. Juvaderm dolgu damara denk geldi patladı şişti morardı çok pişmanım nasıl geçer bu morluk kan oturdu resmen bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi sadece krem verdi antibiyotikli
iz kalır diye geçmez diye çok korkuyorum. Doktora uzman birine yaptırmıştım bide tam bir fiyaskoo:KK43:
Ve doktor geçeceğini iz kalmayacağını söyledi doğrumu bilemedim hiç başınıza geldimi tekrar gidesim bile yok ağlıyorum şuan
Geçer hyaloronik asit erir. Ama para iadesi isteyin. Çünkü reaksiyon yapmış. Normal bir olay değil.

Çürümez değil mi bu? Haberlerde görüyoruz çünkü. Juvederm iyi markadır halbuki. Emin misiniz Juvaderm kullandığına. Para iadesi yapmıyorlar. Bende Ankara’da Gürcan Aslan’a dolgu, botoks yaptırdım. Ateşlendim, havale geçirecektim nerdeyse. Dudak dolgum kabarçık kabarçık oldu. Mahkemeye verdim. Vücudunuz alerji yapmış, bizim suçumuz değil dedi. Kaybettim. Bir de üstüne dava masrafı vermiş oldum.

Çürümez değil mi bu? Haberlerde görüyoruz çünkü. Juvederm iyi markadır halbuki. Emin misiniz Juvaderm kullandığına. Para iadesi yapmıyorlar. Bende Ankara’da Gürcan Aslan’a dolgu, botoks yaptırdım. Ateşlendim, havale geçirecektim nerdeyse. Dudak dolgum kabarçık kabarçık oldu. Mahkemeye verdim. Vücudunuz alerji yapmış, bizim suçumuz değil dedi. Kaybettim. Bir de üstüne dava masrafı vermiş oldum.
Benimki alerjik bir durumda değil daha öncede yaptırmıstım başka bir yere aynı markayla hiç bi sıkıntı olmamıstı kendisi zaten hatasının farkında damarı patlattık dedi bi kaç gün içerisinde morarmada solma olmazsa gidip iade isticem benim doktorda ankarada malesef ya gerçekten doktor adı altında rezil oluyoruz geçmiş olsun

Gecmis olsun üzüldüm sizin adiniza :KK43:
Bence baska bi doktora daha görünün fikrini sorun, yada acile gidin hemen randevu alamazsaniz.
Ben yerinizde olsaydim hemen acide giderdim içimi rahatlatmak icin en azindan.
Bende fraksiyonel lazer faciasi yaşadim, hiperpigmantasyon olustu boynumda, 2 ay oldu hala geçmedi psikolojimi bozdu :KK43:
Dudak dolgusu hiç yaptirmadim ama ilerde yaptirmayi düşünüyordum sonrasindada kalici dudak makyaji yaptirmayi dusunuyordum.
simdi sizin yorumunuzu görünce acaba hiçmi yaptirmasam dudak dolgusu diye dusunuyorum.
Ama çogu kisi yaptiriyor dudak dolgusunu bende görünce hevesleniyorum hiçde sorun yasamiyorlar genelde yaptiranlar.
Zaten basimda bir suru dert var simdilik, heveslensem bile hiçmi girmesem bu dudak dolgusu işine ilerde acaba diye dusunuyorum

Gecmis olsun üzüldüm sizin adiniza :KK43:
Bence baska bi doktora daha görünün fikrini sorun, yada acile gidin hemen randevu alamazsaniz.
Ben yerinizde olsaydim hemen acide giderdim içimi rahatlatmak icin en azindan.
Bende fraksiyonel lazer faciasi yaşadim, hiperpigmantasyon olustu boynumda, 2 ay oldu hala geçmedi psikolojimi bozdu :KK43:
Dudak dolgusu hiç yaptirmadim ama ilerde yaptirmayi düşünüyordum sonrasindada kalici dudak makyaji yaptirmayi dusunuyordum.
simdi sizin yorumunuzu görünce acaba hiçmi yaptirmasam dudak dolgusu diye dusunuyorum.
Ama çogu kisi yaptiriyor dudak dolgusunu bende görünce hevesleniyorum hiçde sorun yasamiyorlar genelde yaptiranlar.
Zaten basimda bir suru dert var simdilik, heveslensem bile hiçmi girmesem bu dudak dolgusu işine ilerde acaba diye dusunuyorum
Daha öncesinde yaptırdığımda bende hiç bir sorun yaşamadım fakat şekli istediğim gibi olmadığı için doktoru değiştirdim çok pişman oldum birde daha fazla para ödedim korkuyorum iz kalıcak diye simsiyah morardı bu iç kısmı dış tarafıda aynı şekide soldada var biraz daha küçük morluk iyi arastırın derim ki bu doktorun suçuydu

Alerji yapmis gibide duruyor acikcasi hakkinizi mutlaka arayin bu morluk gecmeden baska bi doktordan rapor almaya calisin

image.jpg

Alerji yapmis gibide duruyor acikcasi hakkinizi mutlaka arayin bu morluk gecmeden baska bi doktordan rapor almaya calisin
Pazartesi randevu aldım başka bir doktordan fakat korkuyorum hala geçmez diye o zamana kadar hafiflese bile
içim rahatlıcak kendide kabul ettiği damarı patlattığını kan doldu tamamen
Alerji yapmis gibide duruyor acikcasi hakkinizi mutlaka arayin bu morluk gecmeden baska bi doktordan rapor almaya cali

Ya kız niye fake foto paylaşsın. Herkesten şüphelenir oldunuz? Kimseyi zan altında bırakmamak için Doktor adı bile vermemiş.
Off çok kötü görünüyor. 😕 alerji değil ama bu. Alerjik reaksiyonda dediğim gibi kabarcık oluyor. Neden dudağınız yarısına kadar acaba? Sabahkiyle aynı görüntü. Boyut olarakta, renk olarakta hiçbir azalma yok gibi.

Eki Görüntüle 2815572 Eki Görüntüle 2815572 Eki Görüntüle 2815572 dün dudak dolgusu yaptırdım 1cc. Juvaderm dolgu damara denk geldi patladı şişti morardı çok pişmanım nasıl geçer bu morluk kan oturdu resmen bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi sadece krem verdi antibiyotikli
bu hanımefendi için üzgünüm malesef ki böyle durumlar olabiliyor. merdiven altı yerlerde bu tarz operasyonlar geçirmemek lazım. Gerçi ne lüks residencelarda neler neler olmuyor ki.. allah esirgesin

Canım benim cenemde olmustu damar catlagı ve 15 gün de düzeldi..Cok korkmustum iz kalacak diye ben de ama kalmıyor icin rahat olsun.Dudak seklin cok güzel olmus bu arada💫
Bu arada morluk icin arnica kremi öneririm.

Canım benim cenemde olmustu damar catlagı ve 15 gün de düzeldi..Cok korkmustum iz kalacak diye ben de ama kalmıyor icin rahat olsun.Dudak seklin cok güzel olmus bu arada💫
Bu arada morluk icin arnica kremi öneririm.
Ya çok geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın gerçekten psikoloji bozan bir durum inşallah dediğiniz gibi kalıcı hasar oluşmaz arnicayı alıcam hemen teşekkür ederim 🙏

X