Dubbaston

ahshahab

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2022
3
0
31
Kizlar bana doktor dubbaston yazdı kullandim ilacın bittiği gün adet oldum ve adetimjn son günü rahim filmi çekildim temiz çıktı şimdi ikinci kutu dubbatonu bitirdim 6 günüm geçti ve hala adet olmadım bana bi yardımcı olurmusunuz çok taktım 2 gündür bebekte istiyoruz ama.tutdumu tutmadığı Rabbım bilir fikir almak istiyorum sizden sizce neden bilgili olan varsa yazıma kayıtsız kalmasın lütfen ❤️

En iyi cevap
Her döngüde bir kutu kullanılır zaten, yumurtlamadan sonra başlarsın genelde. Hamileyseniz bebeğin tutunmasına yardımcı olur, değilseniz adeti söktürür. Yani test yapın.
Kizlar bana doktor dubbaston yazdı kullandim ilacın bittiği gün adet oldum ve adetimjn son günü rahim filmi çekildim temiz çıktı şimdi ikinci kutu dubbatonu bitirdim 6 günüm geçti ve hala adet olmadım bana bi yardımcı olurmusunuz çok taktım 2 gündür bebekte istiyoruz ama.tutdumu tutmadığı Rabbım bilir fikir almak istiyorum sizden sizce neden bilgili olan varsa yazıma kayıtsız kalmasın lütfen ❤️

* Duphaston bitince 3 gün içinde adet olurum ben hep. Bi test yapın, tuttu mu tutmadı mı başka türlü
* Duphaston bitince 3 gün içinde adet olurum ben hep. Bi test yapın, tuttu mu tutmadı mı başka türlü nasıl bilelim?
Siz kaç kutu kullandınız acaba hani kutu sayısına göre değişir.mi gecikme

X