duaya ihtıyacım var :( çok kötüyüm...

Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin......''Ya Fettah Ya Razzak Ya Kerim'' esmasını bol bol zikret...

en kisa zamanda esinize hayirli bir is nasipetsin Allah'im insallah

arkadaşım akşamları vakıa süresını oku ...bu çok kıymetlıdır rızık içindır.. peygamber efendımızın sözu vardır bu konuda..allah yardımcın olsun...senın için okuyabılırım istersen ...isim verirsen...

allah senden razı olsun tabıkı okuyabılırsın ısmım zeynep canım benım allahım gonlundekı dılegı gerceklestırsın ıns allahım yardımcımız olsun :) allah hepınızden razı olsun ıyıkı varsınız....

Cnm dua ettim senin için ...Cnm Rabbim yardımcınız olsun sıkıntılarınızı gidersin ve hayırlı bir is versin esine ins.Âmin .Amin.Âmin..

Sıkıntıdan kurtulmak için La ilahe illa ente subhaneke ınni kuntu minezzalimiin 100 defa hergun oku cnm.

Bir de Fetih Ve Yasin Surelerini oku .Çok dua et ins.Rabbim büyük hakınızda hayırlısı olur ins

Arkadaşım okudum allah yardımcin olsun..

Canım öncelikle Allah hayırlı bir iş nasip etsin eşinize.Ben de 1 tane yasin okurum o niyetle...

Allah yardimciniz olsun.bir an once bi isi olur insallah..issizlik zor heleki erkege daha zorr

canım valla iş konusunda gördüğüm her topikte paylasıyorum ben okudum 1,5 yıl önce girdim işe Allahım inş size de nasip eder.
hayırlısıyla iş için 41.sureden başlayıp 46.sureye kadar okusun (46 dahil ) ilk basta iki rekat namaz kılacak.ve 41.sureden 46.sureye kadar okuyacak. ama hiç konusmadan kimseyle. durup dinlenebilir yorulunca oldugu yerde. Allahın izniyle temiz niyetiyle isterse olur canım bana da arkadasım söylemişti okudum çok şükür var işim. söylüyorum tanıdıklarımada."

canım merhaba burda süre demıssın acaba hangı süre canım benım bıdee ben eşim için dua edıcem allah razı olsun ıns yanıt verırsın canım benım

saol o duayı annemden ögrenmıstım canım ama okumuyodum okuycam bana hatırlattıgın için çook saol allah razı olsun :)

Canım öncelikle Allah hayırlı bir iş nasip etsin eşinize.Ben de 1 tane yasin okurum o niyetle...

allah razı olsun ne ıyı ınsanlarsınız cok saolun ıssızlık cok zoooor zook allah kımsenın basına vermesın allahım daha beterınden esırgesın

canim ALLAH en kisa esine is ve evinize huzur versin insallah

Salatul Fatih var canim cok etkili bir dua onu oku
ALLAH insallah maddi manevi bütün kapilari acarmis

canim ALLAH en kisa esine is ve evinize huzur versin insallah

Salatul Fatih var canim cok etkili bir dua onu oku
ALLAH insallah maddi manevi bütün kapilari acarmis

saol canım yazdım defterıme ıns okurum allahın ıznıyle cok saolun arkadaslar cok saolun :) allah hepinizden razı olsun inş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…