duaya çok ihtiyacım var..

yolcu20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013
3.017
477
şu aralar hayatımla ilgili önemli bir karar verme aşamasındayım. içimde bir şeylerin koptuğunu, eskisi gibi olmadığımı hissediyorum. huzursuzum. ne yapacağımı bilmiyorum. yapacağım bir hata şu andan çok daha huzursuz olmama, daha korkuncu bununla ölmeme sebep olabilir. anlatamıyorum kızlar. belki birgün anlatırım. sizden şu kardeşiniz için dua istiyorum.

Allah yardimcin olsun kardesim.uzulme .Hersey gelir gecer .Rabbim huzur ve saglik
versin INS.Dua herseyin ilaci.Dua kaderi degistirir bol bol dua et.Rabb'imize sığın.Derdini anlatırsan belki rahatlatsın.
Rabbim yanlış bisey yapmaktan korusun.Bu yaşadıkların imtihan cnm.Allah sabir versin.Derdine derman versin. INS.
Senin icin de birazdan dua edicem.Allah'a emanet ol.

Canım bugün BDV'de konunu okudum.
Rabbim maddi manevi sıkıntılarını feraha kavuştursun inşaAllah

rabbim yardımcın olsun inşallah bu mübarek günde diliyorum rabbim bi an bile nefsinle başbaşa bırakmasın seni ve yanlışa düşürmesin inşallah

Canım bugün BDV'de konunu okudum.
Rabbim maddi manevi sıkıntılarını feraha kavuştursun inşaAllah

rabbim yardımcın olsun inşallah bu mübarek günde diliyorum rabbim bi an bile nefsinle başbaşa bırakmasın seni ve yanlışa düşürmesin inşallah

Allah hepinizden razı olsun güzel insanlar
sorunum halloldu. duygusallığın etkisiyle bazı şeyleri abartmışım. eşimle düşüncelerimi paylaşmam çok iyi sonuç verdi. gereken adımları attım bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…