Duaniza ihtiyacimiz var

Primaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
1.419
367
25
25 yaşında gorumcem beyin kanaması geçirdi nolur dua edin 1 yaşında oğlu var hamileliğin son aylarında tansiyon çıkmıştı ve gebelik zehirlenmesibden doğuma aldılar hemeb şimdi tekrar 3aylik hamileymiş kimseye söylemedi tekrar tansiyonu yukseliyormus doktorlar yatış vermiş ama yatmamış şimdi entube makinelere bağlı yaşıyor. Doktorlar yaşama şansı hiç yok diyor Bebeği karnında olmuş nolur dua edin kimin duası kabul olur Allah bilir

Son düzenleme:
Offff benim görümcem bu yüzden vefat etti.Aynı şeyleri yaşadık, inşallah sizinki kurtulur.Bütün kalbimle dua edeceğim onun için, çok üzüldüm çok.

Hergun hastanedeyiz bekliyoruz bir umut inaniyoruz ama Allah'ın izniyle ümidimiztam
Biz de hastane kapılarında yatıp kalktık ama doktorlar %1 ihtimal dahi vermedi.Bebek zaten ölü doğdu, anne karnında anneyi zehirlemiş.Çok ümidimiz vardı,ilk başta böbrek hastası olarak yaşar demiştiler ama beyin kanaması geçirdikten sonra bitkisel hayata geçti ve makineye bağlı bir ay kaldı işte.Sizin durum da tam olarak böyle mi?

Hicbisey yokken gece kasılmış hastaneye kaldırmışlar kalp krizi sanıp anjioaya almışlar bişey çıkmayınca tomografide beyin kanaması olduğu anlasiliyor büyük damari patlatıyor beyinde. Beynin heryeri yoğun kanama içindeymiş. Kalbi yüzde 10 çalışıyor hicbiseye tepki vermiyor 4 kere kalbi durdu

Bunu söylemek istemiyorum ama yaşama şansı çok az.Allah'ım ölümlerin hepsi çok zor ama genç ölümler ayrı acıtıyor kalbimi.Lütfen süreçten haberdar edin bizi.

1 yaşındaki bebek....ALLAHİM çok için acıdı...hepiniz için çok zor ama en cokda o yavruya çok çok uzuldum..Rabbim anasız bırakmasın inşallah...şifalar ihsan eylesin

Ay çok üzüldüm gerçekten!
Rabbim sabırlar versin.
Yasin okuyacağım hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…