Duanıza ihtiyacım var.

Minikkus64

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2019
89
113
34
Merhaba arkadaşlar, tüp bebek tedavisi görüyoruz dün yumurta toplama işlemi yapıldı.
Bu gün embriyolog aradı toplanan 4 yumurtadan 2 si olgunmus ve 1 i hiç dollenmemisken diğer yumurtada istenilen düzeyde döllenmemiş yarın tekrar bilgi verecekler nolur dua edin bizim için ,nolur!
içim acıyor ağlıyorum kaç saattir. konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama dualariniza ihtiyacımız var. Döllenme gerçekleşip transfer olsun inşallah hayırlısı ile. Allah'ım yardım et bize:dua:

Şimdi söyleyeceklerim belki seni teselli etmeyecek. Insan bir şeyi çok istiyorsa, hayırlısı diyemiyor. Illaki olsun istiyor.

Ama bilmelisin ki olanda 1 hayir ara, olmayanda bin hayır ara.

Allah hayırlı ise evlat versin. Kimseyi evlat ile imtihan etmesin.

Hayırsızdan seni korusun...

Şimdi söyleyeceklerim belki seni teselli etmeyecek. Insan bir şeyi çok istiyorsa, hayırlısı diyemiyor. Illaki olsun istiyor.

Ama bilmelisin ki olanda 1 hayir ara, olmayanda bin hayır ara.

Allah hayırlı ise evlat versin. Kimseyi evlat ile imtihan etmesin.

Hayırsızdan seni korusun...
Haklısınız ,farkındayım.
Hep hayırlısını istedik ama şimdi bu aşamada dollenememesi beni çok korkutuyor hep mi böyle olacak diye gogsumden bir şeyler kopuyor sanki.

Merhaba arkadaşlar, tüp bebek tedavisi görüyoruz dün yumurta toplama işlemi yapıldı.
Bu gün embriyolog aradı toplanan 4 yumurtadan 2 si olgunmus ve 1 i hiç dollenmemisken diğer yumurtada istenilen düzeyde döllenmemiş yarın tekrar bilgi verecekler nolur dua edin bizim için ,nolur!
içim acıyor ağlıyorum kaç saattir. konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama dualariniza ihtiyacımız var. Döllenme gerçekleşip transfer olsun inşallah hayırlısı ile. Allah'ım yardım et bize:dua:
Rabbim inşallah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip eder.

Rabbim gönlünden geçeni hayırlısıyla tez vakitte kabul etsin.
İnşaallah yarın güzel haberler alırsın.
Olumlu düşün, olumlu olsun. Olmayacak düşüncesini aklından çıkar.
Eğerki olmazsa da bunda da bir hayır vardır de, şükret.

Rabbim gönlünden geçeni hayırlısıyla tez vakitte kabul etsin.
İnşaallah yarın güzel haberler alırsın.
Olumlu düşün, olumlu olsun. Olmayacak düşüncesini aklından çıkar.
Eğerki olmazsa da bunda da bir hayır vardır de, şükret.
inşallah canım elbet vardır bir hayır Rabbim yardımcımız olsun güç kuvvet versin kimsenin kucağını boş bırakmasın Allah'ım

Allah hayırlısıyla evlat sahibi olmayı nasip etsin size. Sağlıklı, gurur duyacağınız evlatlarınız olsun inşallah.

X