Duanın Gücüne İnananlar buraya (Dua Kardeşliği)

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

Selamün Aleyküm arkadaşlar . Öncelikle sizlere başımdan geçen bi olayı anlatmak istiyorum . Ben 2010 senesinde evlendim arkadaşlar eylül ayında 5 senemiz dolacak. Ama İmtihanımız işte ben vajinusmus derdine düştüm. Bir ay oldu atlatalı elhamdülillah . Vajili olmama rağmen geçtiğimiz mayıs ayında gebe olduğumu öğrendim dünyalar benim olmuştu tam bir mucizeyi yaşıyordum. Çünkü Eşimle ilişkiye giremiyordum bebek olma ihtimali milyonda birdi ama yoktan vareden Rabbim bebeğimi verdi ama . Tabi sevincim kısa sürdü temmuz ayında kürtaj oldum gelişmedi bebeğim .Olsun yoktan vareden rabbim dileği zaman Alacaktı elbet. süpriz geldiği gibi süpriz gitti.

Yani Velhasılı kelam arkadaşlar Bizin o kadar güçlü bi silahımız varki ona sımsıkı sarılmalıyız.Şimdi Vajiyi yendim ve doğal olarak bebek hasreti çekiyorum.Ben silahıma sarıldım yanımada Silah arkadaşları arıyorum. Her türlü sıkıntımız için ama öncelikle Bebek isteyen kardeşlerimi bekliyorum . Bilemeyiz ki aramızdaki bi masum kardeşimizin hatırına Rabbim dualarımız kabul eder.

İSMEN DUA LİSTESİ
svedrif90 - Gülcan
damla_22 -
bebem-1221 -
masculin -
canım ben yeni namaz kılmaya basladım birini seviyorum onun da beni svmesi icin hangi duayı ne kadar,ne süre yani kac gün kac hafta okumalıyım kesin beni sevmesi icin??

canım ben yeni namaz kılmaya basladım birini seviyorum onun da beni svmesi icin hangi duayı ne kadar,ne süre yani kac gün kac hafta okumalıyım kesin beni sevmesi icin??

Onunla alakalı bi bilgim yok canım malesef :KK43:

X