Duamızın kabulü için hacet namazı kılalım mı ??

Sareben

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
762
925
20
Merhaba hanımlar hepimizin kabul olmasını çokça istediğimiz dualarımız var elbette . Kimin duasının kabul olucağı bilinmez müslümanın müslümana ettiği dua kabul olur inşAllah. Her gün bir kişinin niyetine olucak şekilde 2 rekat hacet namazı kılmaya ne dersiniz . Ev araba almak , hayırlı bir evlat sahibi olmak borçalarımızdan kurtulmak ya da sadece Allah rızası gibi niyetlerle günü gelen kişinin niyetinin gerçekleşmesi için 2 rekatlık hacet namazı kılıp daha sonra Rabbimize o kişiye istediği şeyi hayırlısıyla vermesi için dua edebiliriz.

2 rekatlık Hacet Namazı Kılınışı
Hacet namazı 1. rekatta: Subhaneke + Fatiha + 3 Âyetel Kürsî

Hacet namazı 2. Rekâtta: Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.

Hacet namazı 2. Rekâtin sonunda: Ettehiyyâtü +salli +barik +rabbena + selam

Listemiz
@Harlofia
Nana929
Z zinciriye
M Morlale8
ohbb
HejaR12

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende katılmak isterim ama daha yeni regli oldum haftaya başlarsa katılabilirim
Regli olan arladaşların yerine müsait olanlardan tamamlarız ben şahsen sizin kılamadığınız zamamlarda kılarım ne zaman başlayacağı belli değil henüz

Bende katılmak isterim

Regli olan arladaşların yerine müsait olanlardan tamamlarız ben şahsen sizin kılamadığınız zamamlarda kılarım ne zaman başlayacağı belli değil henüz
Allah razı olsun o zaman ben varım canım rabbim niyetlerimizi hayırlı şekilde kabul eylesin inşaAllah

Ben kılabilirim bugün bir kaç güne hastalanacağım

Bana uyar başlayabiliriz

Bana niyetlerinizi yani ne için kılmak istediğinizi özelden yazın onun içün kılıcaz çünkü

Kızlar sayımız çok ve bir çok kişi de şuan mazeretli bana da dualar hala atılmadı daha sonra başlayalım isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…