Dualarınıza ihtiyacım var!!...

canım bu tür durumlarda çok fazla cümle kuramam ama bütün kalbimle dayın ve ananene acil şifalar diliyorum...Rabbim seni sevdiklerinden ayırmasın inş...:Saruboceq:

ooff off allahım dayanma gücü versin hepinize.
çok zor üstüste ölümler,hastalıklar yaşamak.rabbim güçlerin en yücesini şifaların en etkilisini versin tatlım.üzülme diyemem elbetteki seninde psikolojin bozulmuştur kolay değil tabiki.
kaybettikleriniz için sabırlar dilerim.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
geride kalanları allahım kurtarır inşallah dua etcem canım.:Saruboceq:

başınız sağolsun,sizlere allah sabırlar versin
ananenize çok geçmiş olsun ve tanrım şifa versin

Çok üzüldüm inan ki çok geçmiş olsun Allahım yar ve yardımcınız olsun işallah Acil şifalar dilerim

Canım o kadar sıkılıyorki, canımda bir o kadar yanıyor... Birileriyle paylaşamazsam çatlıcam. Dayım başka hastanede anneannem başka hastanede yatıyor şuan. İçimi büyük bir ölüm korkusu kapladı. 2000'de babamı kaybettim ondan 2 ay sonra amcamı kaybettim, aradan 3 ay geçmeden dayımın inşattan düştüğü ve artık yürüyemeyeceği haberi geldi, telaşla köye gittik. Sonra halamı, geçen senede yengemi kaybettim artık ağlamak istemiyorum, hayat zaten yeterince zor bide bu ölümler olunca iyice çöküşe uğruyoruz. Geçen hafta annem ameliyat oldu ve rahatsız şuan, dayımın ciğerleri tamamen çürümüş 4 gündür hiçbişey yememiş içmemiş, anneannemin ise beyin damarları tıkanıkmış bilmiyorumki hangisine üzüleyim...Annem dayımı bilmiyor ona nasıl söylicem, ablam durumu ile ilgili ara beni dedi ona nasıl söylicem o kadar çaresizimki...Allah'ım sen yardım et demekten başka hiçbirşey gelmiyor elimden, lütfen sizde dualarınızı esirgemeyin...

Başınız sağolsun cnm dayın vefat etmiş sanırım bu arada...Allah başka acı yaşatmasın...Büyük acılar yaşamışsın..Dua ediyorum şimdi...Allah hasta olan yakınalrına şifa versin.Sağlam olanlara hastalık vermesin,hayırlı ömürler versin...

X